Paaiškėjo pirmieji Prancūzijos taurės pusfinalio dalyviai © Eurofootball.lt
Antradienį Prancūzijoje vyko pirmieji du šalies taurės (Coupe De France) turnyro ketvirtfinalio mačai, kurių nugalėtojai pateko į pusfinalius.

Pirmuoju pusfinalio dalyviu tapo "Toulouse" klubas, kuris atkaklioje kovoje palaužė "Lille" ekipos pasipriešinimą. Per 90 minučių įvarčių pelnyta nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

104 minutę "Lille" jau buvo priekyje, kai pasižymėjo Fernandes Bastos, tačiau 110 minutę rezultatą išlygino Emersomas, kuris įsimušė kamuolį į savus vartus.

Teko mušti 11 metrų baudinius ir tik po jų paaiškėjo, jog mačo nugalėtoju tapo bei kelialapį į pusfinalį iškovojo namuose žaidusi "Toulouse". Įdomu tai, jog mače raudonos kortelės buvo parodytos net trims futbolininkams.

Kitame ketvirtfinalyje pergalę išvykoje šventė "Guingamp", kuri 3-1 įveikė "Sedan" vienuolikę. Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo Eduardo dos Santosas.

"Toulouse" 1 - 1 "Lille"
(11 metrų baudinių serija 7-6)
104' [0 - 1] Fernandes Michel Bastos
110' [1 - 1] Emerson (į savus vartus)

32' iš aikštės išvytas Liudovic Obraniak ("Lille")
36' iš aikštės išvytas Alexandre Bonnet ("Toulouse")
87' iš aikštėsišvytasYohan Cabaye ("Lille")

"Sedan" 1 - 3 "Guingamp"
17' [1 - 0] Alexi Allart
36' [1 - 1] Eduardo dos Santos
61' [1 - 2] Wilson Oruma
75' [1 - 3] Eduardo dos Santos

57' iš aikštės išvytas Bakary Kone ("Guingamp")