P. Coutinho debiutas pažymėtas įvarčiu ir atimta pergale iš „Man Utd“ © AFP nuotr.

„Manchester United“ toliau stringa Anglijos „Premier“ lygoje.

„Raudonieji velniai“ šeštadienį išvykoje iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Aston Villa“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę, kai po grubios Emiliano Martinezo klaidos pasižymėjo Bruno Fernandesas.

Tas pats portugalas 67-ąją minutę padvigubino „Man Utd“ pranašumą.

Vis tik „Aston Villa“ rankų nenuleido ir 77-ąją minutę atsakomąjį į vartį pelnė Jacobas Ramsey.

Tašką šeimininkams išplėšė komandoje debiutavęs Philippe'as Coutinho, kuris pasižymėjo 82-ąją minutę.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 4 0
  • Kanté

Bet tai kaip Luka Digne varė... Gerą bičą nurovė Vila ...

• +1
  • Rob

Nevykeliu komanda tas mu.

• 0
  • .
    Mr.barcelona

Barca per zemas lygis?tu juokdarys gal paprasciausiai netiko barcos sistemai?

paskaiciuok dabar, kiek metu buvo barcoj ir kiek treneriu klubas pakeite per ta laika. Visos sistemos netiko?

• +2
  • Mr.barcelona
    Generolas

Neblogas tas Cout ryškiai Barsa per žemas jam lygis 😁 MU šaunuoliai taip ir toliau 😂 P. S. koki dugną Benitezui reik pasiekt, kad ji išspirtu? Digne prarado nes susipyko, Evertonas pajuoka.... Rafa toliau treneris 😂

• 0
  • Pagaliau
    Ghm

Pradedu rimtai abejoti United patekimu i TOP 4. Tikiuosi tai bent paskatins CR isvykt ***. Situacija aiksteje tik irodymas, kad tai nebuvo Ole problema. Axujienas treneris buvo, o dabar keleta sezonu ieskosim normalaus trenerio ir dar keleta metu tikesimes rezultatu....

• Honest United fan

Įdomiai čia gavosi, jei nebūtų Coutinho prieš porą dienų nupirktas būtų šiandien užtikrinta Unitedo pergalė, gynėsi gerai, progas surelizavo, žaidėjai užsidegė žaidė idomu tik kodėl gal kažkas pasikeitė, bet va tas netikėtas ir neįvertintas Coutinho faktorius kaip slaptas ginklas gavosi, nes 1 gola atakoje sukūrė ir dar 1 gola įmušė. Dabar bus įdomu stebėti jį, gali būti, kad Ispanijoje tiesiog FLOpas buvo, o Anglijoje vėl dominuos jei taip ir gausis, tai puikiai čia Aston Villa bus prasisuke.

• +11
  • Kei

Saunuoliai AV ir Coutinho,kuris manyciau kazkada paims stipresne EPL komanda.Pasikartosiu tikrai noretusi ji vel pamatyti liverpool komandoj

• +14
  • ble achujiel?

kodel nafik pastoviai cia ikeltuose highlightuose pastovei neparodomas paskutinis goalas??? reklamu daxuje o visos esmes del ko ziurejau tas 20min nera!!! kas atlygins uz mano sugaista laika????

• +65
  • Ghm
    Honest United fan

Tai, kad pirma įvartį Fredas sukūrė, iškišo pasą Ramsey. Pertrumpai žaidė Coutinho, kad kažką spręsti. Manau daugiausia įtakos turėjo Stevie G, nes pirmam kėlinį United turėjo iniciatyva, o po pertraukos, buvo aišku, ksd Villa tikrai įspirs, tik nepasisekė su Sansono klaida. United antram kėlinyje buvo labai prasti. Labai pavėluoti keitimai...labai trūksta gerų CM