Olandija nuskynė trečią pergalę iš eilės © Eurofootball.lt
Olandija iškovojo trečią pergalę iš eilės, Kamerūnas pralaimėjo trečią kartą iš tiek pat galimų - tokiomis nuotaikomis ketvirtadienio futbolo vakarą baigė E grupės komandos.

Nedaug lėmusioje tarpusavio dvikovoje olandai įveikė Afrikos žemyno atstovus 2-1 ir užėmė pirmą vietą grupėje. Kitame etape Berto van Marjwiko auklėtiniai susigrums su Slovakija.

Kamerūnas dar be to tapo pirmąja rinktine šiose pirmenybėse, nesugebėjusia iškovoti ne vieno taško.

Pirmasis įvartis krito 36 minutę, kai ilgą laikę dominavę olandai pagaliau surengė tikslią ataką - po Rafaelio van der Vaarto perdavimo kamuolį į tinklą iš arti nukreipė Londono "Arsenal" puolėjas Robinas van Persie.

Tiesa, antrajame kėlinyje kamerūniečiai atsigavo - iš pradžių Jeano Makouno bandymą atrėmė vartininkas Martenas Stekelenburgas, o sužaidus daugiau nei valandą van der Vaartui sužaidus ranka teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Samuelis Eto'o.

Nepaisant to, iškovoti taško Paulo Le Gueno komandai nepavyko - dvikovai artėjant į pabaigą po pirmą kartą čempionate aikštėje pasirodžiusio Arjeno Robbeno smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, o pirmasis prie jo suskubęs Klaasas Janas Huntelaaras nesuklydo - 1-2.

Kamerūnas 1 - 2 Olandija
36' [0 - 1] Robin van Persie
65' [1 - 1] Samuel Eto'o (11 m)
84' [1 - 2] Klaas Jan Huntelaar