Olandija minimaliu rezultatu palaužė Japoniją © Eurofootball.lt
Antrąją pergalę pasaulio čempionate iškovojo Olandijos rinktinė, po atkaklios kovos minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi Japoniją ir praktiškai užsitikrinusi vietą aštuntfinalyje.

Vienintelį įvartį šiame mače pelnė saugas Wesley Sneijderis, smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasiuntęs kamuolį į tinklą antrojo kėlinio pradžioje.

Milano "Inter" lyderio smūgiuotą kamuolį japonų vartininkas Eiji Kawashima tesugebėjo pamušti į kitą vartų pusę.

Olandai dominavo pirmajame kėlinyje, tačiau turėto teritorinio pranašumo paversti pavojingomis progomis nesugebėjo - vartų sargai daug darbo neturėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje Robino van Persie bandymą galva atrėmė Kawashima, o netrukus Sneijderis įmušė lemiamą įvartį.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Ibrahimas Afellay dukart galėjo įtvirtinti pranašumą, bet nesugebėjo nuginkluoti drąsiai vartus palikusio vartininko. Japonija taip pat turėjo šansą išsigelbėti, bet jau per teisėjo pridėtą laiką Shinji Okazaki iš arti smūgiavo virš skersinio.

Olandija 1 - 0 Japonija
53' [1 - 0] Wesley Sneijder