O. G. Solskjaeras: „Komandoje vyrauja fantastiška atmosfera“ © Imago-Images nuotr.

Sunkiai sezoną pradėjusi „Manchester United“ ekipa antradienį kiek netikėtai pergalingai startavo UEFA Čempionų lygoje, kur pirmosiose rungtynėse išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus.

Po mačo „raudonųjų velnių“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras negailėjo gražių žodžių savo komandai bei teigė, kad jo futbolininkams prireikė laiko pu sunkios praėjusio sezono pabaigos.

„Šie vyrukai parodė, kad gali žaisti labai gerai. Šį vakarą mėgavomės žaidimu. Esu be galo patenkintas futbolininkų požiūriu ir atsidavimu šiose rungtynėse. Po rinktinių pertraukos komandoje vyrauja fantastiška atmosfera ir tai mane be galo džiugina.

Esu laimingas dėl savo žaidėjų. Žinojome, kaip prieš tokią komandą reikia žaisti ir, mano nuomone, komanda puikiai išpildė rungtynių planą. Nuopelnai dėl to atitenka futbolininkams.

Į šias rungtynes žiūrėjome kaip į galimybę žengti dar vieną žingsnį į priekį. Akivaizdu, kad praėjusį sezoną ilgiau žaidusioms komandoms vis dar yra sunku atrasti žaidimo ritmą. Vis tik manau, jog mūsų forma pamažu grįžta“, – po pergalės kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Norvegas taip pat negailėjo gražių žodžių po ilgos pertraukos į aikštę sugrįžusiam gynėjui Axeliui Tuanzebei, kuris puikiai tvarkėsi su PSG puolimo žvaigždėmis.

„Tuanzebe sužaidė neįtikėtinai geras rungtynes. Prie komandos treniruočių jis prisijungė tik prieš keletą savaičių, tačiau su savo užduotimis susitvarkė nepriekaištingai.

Axelis yra puikus gynėjas, turintis lyderio savybių. Mes puikiai žinome, ką jis sugeba, kadangi užaugo klubo akademijoje. Neabejoju, kad Tuanzebe taps aukščiausio lygio futbolininku“, – pridėjo „Man Utd“ strategas.