ČL: „Man Utd“ parsiveža tris taškus iš Paryžiaus © AFP nuotr.

Antradienį po mažiau nei dviejų mėnesių pertraukos į Europos stadionus sugrįžo UEFA Čempionų lygos kovos.

Centrinėse vakaro rungtynėse H grupėje praėjusio sezono finalininkai Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai namuose turėjo pripažinti „Manchester United“ ekipos pranašumą. „Raudonieji velniai“ rungtynes laimėjo rezultatu 2:1.

Rungtynes aktyviau pradėjo PSG futbolininkai, tačiau nuo pat mačo pradžios puikiai savo vartus gynė „Man Utd“ vartų sargas Davidas De Gea.

22-ąją minutę „raudonieji velniai“ gavo progą mušti 11 metrų baudinį. Keyloras Navasas atrėmė Bruno Fernandeso smūgį, tačiau per anksti nužengė nuo vartų linijos ir baudinys buvo kartojamas. Antru bandymu portugalas neklydo ir „Man Utd“ išsiveržė į priekį.

PSG rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, kai 55-ąją minutę po pakelto kampinio kamuolį į savo vartus nukreipė Anthony Martialis.

Po šio epizodo abi komandos kūrė pavojingas progas, tačiau sėkmingą žaidimą demonstravo tiek D. De Gea, tiek K. Navasas.

Mančesterio ekipa vis tik sugebėjo pralaužti varžovų gynybą – 87-ąją minutę Marcusas Rashfordas smūgiu iš maždaug 16 metrų išplėšė pergalę savo komandai.

• Nemo (IP: e3153d135)

Gal galima Kesmina pakeist? jau tiek heito pries United kad pzdc...

• 47
  • D.

Malonu, jog Man Utd nutildė kritikus. Netgi Kesminą šiandien, kuris tikrai netikėjo Mu ir pjovė vėl į vieną pusę pirmojė pusėje, neveltui Di Miaria rinkos drafte per pirmus šaukimus 😀 Bet nieko, vistiek Kesminas vėliau pripažino, jog Mu gynyba buvo solidi. Vienintelis blogis yra Ed Woodward, tą žino kiekvienas Mu tikras fanas, kuris nenupirko centro ginėjo ir krašto saugo, o nupirko nereikalingą jaunimą, kurio ir taip per akis bei nelabai reikalingą puolėją, bet jei muš Cavani, aišku pamiršim. Van de Beek realiai irgi nebuvo toks reikalingas, bet vėlgi negali pykt. Telles vienintelis geras ir ištiesų reikalingas šios pozicijos pastipirinimas buvo, bet Man UTD reikėjo centro ginėjo tiesiog pirmu numeriu! o Ole su Tuanzebe ir Lindelofu susitvarkė šiandien su Mbappe ir Neymar'u. 😀Reikia pagaliau išreikšt pasitikėjimą Ole ir pirkt to ko jis prašo, o ne tai, kokia yra vieno iš vadovų(Ed Woodward) užgaida. Nurims dabar kalbos ir dėl Oles. Kuris tikrai nevertas to mėšlo. Verta tik vadovybė

• 40
  • Aha (IP: 5927dc30f)

Na, Rashfordas saude saude, nusipelno savo ivarcio.

• 32
  • Aa (IP: ca4c23a3f)

jo, Kesminui dvi rungtynes is eiles per dauk komentuot. Tiesiog erzina. Jam labiau tiktu Nuo..Iki.. vesti, ten apie milijonus kalbeti. Sveikinimai MU!