Nukraujavęs "Man Utd" neatsilaikė prieš "Chelsea" vienuolikę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį suažaistos penkerios rungtynės.

19 valandą 30 minučių Anglijoje įvyko laukiamiausia turo dvikova - susitikimas tarp Londono "Chelsea" ir "Manchester United" futbolininkų. Jose Mourinho auklėtiniai minimaliu skirtumu palaužė "raudonuosius velnius".

Pirmasis kėlinys prasidėjo Louiso van Gaalo auklėtinių dominavimu, tačiau antroje pusėje "mėlynieji" perėme iniciatyvą ir 38-ąją minutę Edenas Hazardas išvedė šeimininkus į priekį, sulaukęs puikaus Oscaro perdavimo.

Kitos 45 minutės buvo panašios ir "Man Utd" bandė išlyginti rezultatą. Ypač svečių iš Mančesterio atakos suaktyvėjo rungtynių pabaigoje, bet pergalės pasiekti nepavyko ir "Chelsea" įsirašė dar tris taškus, kurie beveik užsitikrino pirmąją vietą ir čempionų titulą.

"Southampton" išvykoje susitiko su "Stoke City" vienuolike. Ronaldo Koemano auklėtiniai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje palūžo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-1.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Mamie Dioufas ir Charlie Adamas. "Southampton" 22-ąją minutę į priekį buvo išvedęs Morganas Schneiderlinas.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" minimaliu skirtumu palaužė "Burnley" ekipą, "West Ham" nugalėjo "Crystal Palace" ir "Swansea" išvykoje krito prieš "Leicester".

Plačiau netrukus...

"Chelsea" 1 - 0 "Man Utd"

38' [1 - 0] E.Hazard

"Stoke City" 2 - 1 "Southampton"

22' [0 - 1] M.Schneiderlin

47' [1 - 1] M.Diouf

84' [2 - 1] C.Adam

"Crystal Palace" 0 - 2 "West Brom"

2' [0 - 1] J.Morrison

53' [0 - 2] C.Gardner

"Everton" 1 - 0 "Burnley"

29' [1 - 0] K.Mirallas

11' R.Barkley ("Everton") nerealizavo 11m. baudinio

45' A.Barnes ("Burnley") pašalintas iš aikštės

"Leicester" 2 - 0 "Swansea"

15' [1 - 0] L.Ulloa

89' [2 - 0] A.King