Nesėkmingas šeštadienis Bundesligos lyderiams © Eurofootball.lt
Ir toliau prastus rezultatus demonstruoja vieni lygos lyderių "Werder" bei "Bayern" klubai. Šeštadienį abi ekipos patyrė nesėkmes ir leido dar labiau atitrūkti "Schalke" komandai, kuriai šis turas taip pat nebuvo itin sėkmingas – Gelsenkircheno futbolininkai pačioje mačo pabaigoje praleido įvartį ir apmaudžiai išleido pergalę.

Pasibaigus pirmajam kėliniui "Schalke" jau buvo įgijusi dviejų įvarčių pranašumą, o abu kartus pasižymėjo K.Kuranyi – 11-ąją minutę puolėjas galva į vartus nukreipė Peterio Lövenkrandso smūgiuotą kamuolį, dar po dvidešimties minučių vokietis pasižymėjo po prasto varžovų žaidimo gynyboje.

Tačiau lygos lyderiams nepavyko išsivežti trijų taškų, kadangi per antrąją mačo dalį dviem įvarčiais atsakė "Wolfsburg" puolėjas D.Klimowičius, du kartus tiksliai galva nukreipdamas Marcelinho perduotą kamuolį.

Nors ir praradę du taškus "Schalke' futbolininkai sugebėjo dar šiek tiek padidinti persvarą prieš artimiausius konkurentus, kadangi "Werder" ir "Bayern" šiame ture taškų neiškovojo.

Į duobę patekęs "Werder" turėjo pripažinti varžovų pranašumą jau trečią kartą iš eilės. Šiame ture Brėmeno klubas susitiko su neseniai trenerį pakeitusia ir, atrodo, pagaliau iš krizės atsigaunančia "Hamburger" ekipa. Svečiai iš uostamiesčio susitikimą laimėjo 2-0 ir vadovaujant Huubui Stevensui iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

"Hamburger" išsiveržė į priekį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą, kai vienuolikos metrų baudinį realizavo R.van der Vaartas. Antrajame kėlinyje "Werder" bandė išlyginti rezultatą, tačiau Brėmeno klubui vis pritrūkdavo tikslumo. Iki mačo pabaigos likus kelioms minutėms "Hamburger" kapitonas R.van der Vaartas pasinaudojęs menka "Werder" gynyba išbėgo vienas prieš vartininką ir tiksliu smūgiu užtvirtino savo klubo pergalę.

Trys taškai leido Hamburgo klubui pagaliau išlipti iš lentelės dungo – ekipa pakilo į šešioliktąją poziciją, tuo tarpu buvę "Hamburger" turnyrinės lentelės kaimynai "Mainz" ir toliau stebina puikiais rezultatais – šiame ture "Mainz" svečiuose 2-1 sugebėjo įveikti namuose solidžiai rungtyniaujančią "Hertha" ir iškovoję ketvirtąją pergalę per paskutinias penkias varžybas šoktelėjo jau į vienuoliktąją vietą.

Absoliučių autsaiderių pozicijoje atsidūrė "Gladbach", patyręs eilinę nesėkmę svečiuose. Šįkart tragiškai varžovų arenose žaidžiantis "Gladbach" klubas minimaliu rezultatu nusileido "Borussia" ekipai. Vienintelį mačo įvartį pelnė šią vasarą Dortmundo gretas papildęs A.Fei'us – 20-ąją minutę šveicaras nuginklavo varžovų vartininką, pasiųsdamas kamuolį jam tarp kojų.

Panašu, jog trenerio poste ilgai gali neužsibūti naujas "Bayern" treneris Ottmaras Hitzfeldas – jo vadovaujami lygos čempionai "Bayern" svečiuose 0-1 nusileido lygos debiutantams "Aachen". Abi ekipos turėjo daug progų įmušti, tačiau varžybų rezultatą nulėmė A.Klitzperos įvartis iš arti po to, kai Miuncheno futbolininkai nesugebėjo po kampinio išmušti kamuolio toliau nuo vartų. Po šios nesekmės nuo lyderių "Bayern" skiria dvylika taškų.

Šeštadienio rezultatai

"%c00308" 1 - 0 "%c00001"
10' [1 - 0] Alexander Klitzpera

"%c00011" 2 - 2 "%c00015"
11' [0 - 1] Kevin Kuranyi
29' [0 - 2] Kevin Kuranyi
56' [1 - 2] Diego Klimowicz
89' [2 - 2] Diego Klimowicz

"%c00008" 0 - 1 "%c00088"
7' [0 - 1] Jan Rosenthal

"%c00016" 0 - 2 "%c00024"
42' [0 - 1] Rafael van der Vaart (11 m.)
87' [0 - 2] Rafael van der Vaart

"%c00100" 1 - 0 "%c00103"
20' [1 - 0] Alexander Frei

"%c00105" 1 - 2 "%c00209"
21' [1 - 0] Pal Dardai
54' [1 - 1] Mohamed Zidan (11 m.)
65' [1 - 2] Leon Andreasen