Neįtikėtina drama Braitone: „Man Utd“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ įsirašė pirmuosius taškus naujame Anglijos „Premier“ lygos sezone. 3-ojo turo rungtynėse Ole Gunnaro Solskjaero treniruojama ekipa po dramatiškos kovos palaužė „Brighton“.

Penkių įvarčių trileryje „Man Utd“ pasiekė pergalę rezultatu 3:2, kai jau teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą buvo nutarta peržiūrėti paskutinės atakos epizodą, po kurio buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

40­-ąją minutę Bruno Fernandesas uždirbo 11 metrų baudinį „Brighton“ ekipai. Prie žymos stojęs Nealas Maupay buvo šaltakraujiškas – Davidą de Gea nuginklavo „panenka“ stiliumi.

Visgi jau 43-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai į savus vartus kamuolį nukreipė Lewis Dunkas.

Jau 55-ąją minutę „Man Utd“ į priekį išvedė įspūdingą reidą atlikęs ir kelis „Brighton“ žaidėjus ant žemės paguldęs Marcusas Rashfordas.

Tačiau 95-ąją minutę „Brighton“ ekipai po kelias minutes trukusios apgulties pavyko išlyginti rezultatą. Atrodė, kad Solomono Marcho įvartis bus paskutinis taškas šiame susitikime, tačiau įvyko itin retas reiškinys.

„Raudoniesiems velniams“ dar buvo likusios kelios sekundės, per kurias pavyko uždirbti kampinį. Jo metu „Brighton“ ekipai pavyko apsiginti, o teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą. Visgi po švilpuko prie arbitro subėgo „Man Utd“ žaidėjai, kurie reikalavo, kad epizodas būtų peržiūrėtas, nes po Harry Maguire‘o smūgio galva kamuolį ranka lietė N. Maupay.

Teisėjas galiausiai peržiūrėjo epizodą ir skyrė 11 m baudinį į „Brighton“ vartus. Laikas buvo duotas tik atlikti baudiniui, kurį sėkmingai realizavo ir pergalę komandai išplėšė B. Fernandesas.

„Man Utd“ ekipa įsirašė tris taškus į savo sąskaitą, tačiau „Brighton“ šiose rungtynėse lydėjo neįtikėtina nesėkmė – iš viso šeimininkai vartų konstrukciją sudrebino net 5 kartus, o net triskart į skersinį pataikė tas pats žaidėjas – Leandro Trossardas.