Naujoji Zelandija prasimušė į Pasaulio čempionatą © Eurofootball.lt
Pasaulio čempionate kitąmet pirmą kartą nuo 1982 metų varžysis Naujoji Zelandija, kuri bendru rezultatu 1-0 įveikė Bahreino rinktinę.

Naujoji Zelandija 1 - 0 Bahreinas
45' [1 - 0] Rory Fallon

52' Adnan (Bahreinas) nerealizavo 11 metrų baudinio

Pirmasis mačas Bahreine baigėsi nulinėmis lygiosiomis, tad viską lėmė antrosios rungtynes jau Naujojoje Zelandijoje. Šeimininkai įvartį pelnė 45-ąją minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo Rory Fallonas.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo puikių šansą išlyginti rezulatą - Tony Lochheadas baudos aikštelėje pargriovė Bahreino žaidėją Abdulla Omarą bei teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Vis dėlto prie atžymos stojęs Adnanas nesugebėjo pelnyti įvarčio ir rezultatas nepakito. Nepakitęs jis liko ir iki pat mačo pabaigos, tad teisėjo finalinis švilpukas paskelbė N.Zelandijos pergalę, kuri jiems padovanojo kelialapį į Pasaulio futbolo čempionatą.