N. Popovičius: „Pirmojo įvarčio laukiau gerokai ilgiau nei tikėjausi“ © fkriteriai.lt nuotr.

„Riterių“ puolėjui Nikolai Popovičiui prireikė trylikos bandymų, kad pagaliau pralaužtų ledus ir pelnytų pirmąjį įvartį oficialiose rungtynėse atstovaujant „Riterių“ klubui. Tą legionierius iš Serbijos padarė tada, kai sostinės komanda LFF taurės rungtynėse siekė kelialapio į turnyro ketvirtfinalį.

„To pirmojo įvarčio laukiau gerokai ilgiau nei tikėjausi. Vis tik, esu laimingas nusimetęs tą akmenį nuo krūtinės, juolab, kad tai padėjo mūsų komandai išgyventi LFF taurės turnyre. Įvertinus mūsų užimamą poziciją turnyro lentelėje, kelialapis į taurės ketvirtfinalį yra labai svarbus“, – kiek atvėsus emocijoms, kalbėjo N. Popovičius.

Serbas įvartį pelnė šeštąją susitikimo minutę, o ta sėkminga pradžia „Riteriams“ davė gerą toną būsimai rungtynių eigai. Iškart po pertraukos, N. Popovičius darkart nuginklavo varžovų vartininką Tomą Švedkauską, iš esmės, uždarydamas rungtynes.

N. Popovičius LFF taurės rungtynėse padarė tai, ko nepavyko prieš tai vykusiose rungtynėse su „Džiugu“. Tąsyk įspūdingos progos įvarčiais nevirto. Bet kokiu atveju, kaip sako puolėjas, tai buvo rungtynės, kuriose komanda mėgavosi žaidimu.

„Jei atmestumėm mūsų paskutiniąsias rungtynes su „Hegelmann“, man atrodo, mes aiškiai parodėme, kad mūsų žaidimo kreivė kyla į viršų. Tiek akistata su „Džiugu“, tiek taurės rungtynės su „Hegelmann“ buvo geriausi mūsų pasirodymai per visą šį sezoną. Ir žinote, manęs tai nestebina – kiekvienoje treniruotėje mes tampame geresne komanda nei buvome vakar“, – kalbėjo N. Popovičius.

Šį šeštadienį „Riterių“ laukia kelionė į Gargždus ir dvikova prieš laipteliu aukščiau esančią „Bangą“. Sostinės komandos puolėjas tikisi, kad pavyks savaitgalį pasitikti geros nuotaikos.

„Jau yra ta sezono stadija, kai mes neblogai pažįstame varžovus ir jie neblogai pažįsta mus. Be abejo, kad norime savaitgalį praleisti pozityviai, norime taip pat kompaktiškai pulti ir gintis, kaip tą darėme prieš savaitę ir norime iš Gargždų parsivežti tris taškus“, – reziumavo N. Popovičius.

Rungtynes su „Banga“ „Riteriai“ žais šeštadienį. Dar po trijų dienų laukia namų rungtynės su „Kauno Žalgiriu“, o dar po keturių – išvyka į Marijampolę ir akistata su „Sūduva“.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...