N. Kesminas pateikė prognozę „Žalgirio“ ir „Strugos“ rungtynėms © Stop kadras

Miestas žaliuoja salotinėmis policijos pareigūnų liemenėmis. Mieste tvyro ramybė - jei kur ir liejasi aistros, tai gali būti nebent NATO viršūnių susitikimo derybų kabinetuose.

Vakare bus kiek kitaip. Emocijos užvaldys LFF stadiono tribūnas - Vilniaus „Žalgiris“ pradės savo europinį sezoną rungtynėmis su „Struga“ iš Šiaurės Makedonijos.

Varžovai nesutiko su Lietuvos čempionų prašymu sukeisti rungtynių vietas dėl NATO renginių: šią savaitę žaisti Balkanuose, o kitą - Vilniuje. Pragmatiškai vertinant, viskas logiška: „Struga“ klube puikiai suvokiama, kad į Liepkalnio gatvę neplūstelės tiek makedonų, kiek jų susirinkdavo į Aleksandro Didžiojo karo žygius prieš persus.

Vadinant dalykus tikraisiais vardais, jie visai į Vilnių neplūstelės - tribūnose bus vos vienas kitas. Nenorą kolaboruoti makedonai aiškina miglotai, bet faktas rėžia akį: kuo mažiau lietuvių šiandien susirinks stadione, tuo „Struga“ žaidėjams bus lengviau.

Mano korta šiandien krenta taip, kad į stadioną nespėju, mea culpa. Pirmąją „Žalgirio" tarptautinio sezono pergalę - šįkart nuoširdžiai tikiu, kad ji bus - stebėsiu „Dyvuose“ (J.Basanavičiaus g. 15).

Kodėl manau, kad „Žalgiris“ laimės? Dirbtinė stadiono danga. Šiaurės Makedonijos futbolo sezono pabaiga gegužę ir neįtikinanti „Struga“ forma kontrolinėse dvikovose šią vasarą. Didesnė „Žalgirio“ tarptautinių turnyrų patirtis ir 12 žaliai baltų įvarčių per pastarąsias trejas A lygos rungtynes.

„Dyvuose“ yra ekranas. Yra mikrofonas. Na, ir aš būsiu. Jei esate Vilniuje, bet visi jūsų keliai šįvakar neveda į stadioną, užsukite. Skanduoti: „Jeigu myli Vilniaus „Žalgirį“, suplok“ galima ir ten.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...