"Monaco" pergalė prieš "Metz" tapo rekordine

"Monaco" klubas Prancūzijos čempionų titulo gynybą vakar pratęsė iškovodamas trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nors ji nebuvo lengva - vienas autsaiderių "Metz" nugalėtas tik minimaliu rezultatu - Leonardo Jardimo auklėtiniai užfiksavo neeilinį pasiekimą.

"Monaco" futbolininkai, skaičiuojant nuo praėjusio sezono, "Ligue 1" pirmenybėse laimėjo jau 15-ąjį kartą iš eilės, o tai yra rekordas.

Ankstesniuose turuose buvo įveikti "Toulouse" ir "Dijon", o prieš vakar vakarą "monegaskai" taip pat buvo nugalėję "Guingamp", "Nantes", "Bordeaux", "Caen", "Angers", "Dijon", "Lyon", "Nancy", "Lille", "Saint-Etienne", "Rennes" bei tą patį "Toulouse".

Iš viso minėtuose mačuose "Monaco" įmušė 39 įvarčius, kas yra daugiau nei po 2,5 per rungtynes.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">HISTORIQUE  L’AS Monaco tient sa 15e victoire consécutive en <a href="https://twitter.com/Ligue1Conforama">@Ligue1Conforama</a> !!! (0-1) <a href="https://twitter.com/hashtag/FCMASM?src=hash">#FCMASM</a> <a href="https://t.co/J6by32ZiJw">pic.twitter.com/J6by32ZiJw</a></p>&mdash; AS Monaco  (@AS_Monaco) <a href="https://twitter.com/AS_Monaco/status/898644239302537217">August 18, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos