"Monaco" ir "Lyon" mače užfiksuotos lygiosios

Po nacionalinių rinktinių pertraukos į Prancūzijos stadionus sugrįžus klubiniam futbolui šį vakarą susitiko praėjusio sezono "Ligue 1" medalininkai "Monaco" bei "Lyon". Bronzą pernai iškovoję Leonardo Jardimo auklėtiniai namie buvo per žingsnį nuo pergalės prieš vicečempionus.

Aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 39-ąją minutę, kai po Thomaso Lemaro perdavimo nuo kampinio gairelės galva pasižymėjo Mario Pašaličius.

Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, tačiau nemažai veiksmo sirgaliai išvydo antrajame. Sužaidus daugiau nei valandą aikštę teko palikti raudoną kortelę prieš save išvydusiam "Monaco" gynėjui Wallace'ui. Šis itin šiurkščiai pargriovė varžovų gretose po keitimo pasirodžiusį Rachidą Ghezzalą.

Po šio epizodo "Monaco" ekipa susidūrė su vis didesniu spaudimu ir galiausiai jo neatlaikė - 85-ąją minutę kamuolys galiausiai į jų vartus krito po gynėjo Rafaelio smūgio, kuriam tikslų perdavimą atliko tas pats Ghezzalas.

Svečiai iš Liono rezultato persverti savo naudai jau nebespėjo ir iš varžovų stadiono išsivežė tašką, kurio dėka laikinai pakilo į penktąją čempionato vietą. Tuo tarpu blankiai sezoną pradėjęs "Monaco" atsidūrė dešimtojoje pozicijoje.

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>