M.Ljujičius: „Tokioje situacijoje dar nesu buvęs“

Vilniaus „Žalgirio“ saugas Matija Ljujičius šiemet pelnė įvarčius kontrolinėse rungtynėse Turkijoje bei Baltarusijoje ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje, tačiau iki 22-ojo A lygos turo rungtynių su „Jonava“ serbo sąskaita Lietuvos čempionate vis dar buvo tuščia.

Vis dėlto saugui pavyko nutraukti garbės nedarančią seriją – M.Ljujičius savo smogiamąja kaire koja pasižymėjo 14-ąją bei 22-ąją minutę, pelnydamas antrą ir trečią „Žalgirio“ įvartį į svečių iš Jonavos vartus. Futbolininkas po rezultatu 5:0 pasibaigusių rungtynių pripažino, kad jo toks taiklių smūgių badas čempionatuose dar nekamavo ir jį nutraukti buvo labai svarbu.

„Pradėjome taip, kaip ir visas rungtynes – visada norime laimėti. Nuo pat pradžių žaidėme agresyviai, laikėme kamuolį, taip pat gerai judėjome be kamuolio. Greitai įmušėme įvarčius, o antrame kėlinyje pradėjome žaisti taip pat. Varžovai atsitraukė gilyn, galbūt nenorėjo mums suteikti daugiau erdvių, bet ką jie paliko, tuo ir pasinaudojome. Turėjome 2–3 progas pelnyti dar daugiau įvarčių, bet mums tai geras rezultatas – 5:0.
Mums reikėjo rungtynių su daug pelnytų įvarčių. Tikimės su tokiomis emocijomis ir pratęsti pergalių seriją.

Tikiuosi, kad kitose rungtynėse Kaune taip pat iškovosime pergalę ir įmušime daugiau nei 2 ar 3 įvarčius. 20 ar 21 mačą A lygoje aš negalėjau pelnyti įvarčio – tokioje situacijoje dar nesu buvęs. Smagu, kad po pirmo įvarčio įmušiau ir antrą. Turėjau dar keletą progų įmušti trečią įvartį, bet tikiuosi kitose rungtynėse pelnyti dar bent vieną įvartį“, – pasakojo 23-ejų metų saugas.

M.Ljujičius turėjo progą įforminti „hetriką“, tačiau po puikaus Lino Klimavičiaus perdavimo serbo smūgį iš arti atrėmė laiku savo poziciją palikęs ir smūgio kampą susiaurinęs „Jonavos“ vartininkas Tadas Simaitis: „Norėjau pelnyti „hetriką“, prašiau, jog realizuočiau baudinį, bet tą padarė Liviu Antalis. Nesvarbu, kas įmušė – visada stengiuosi sužaisti geras rungtynes. Kai turiu progą, stengiuosi įmušti arba atlikti rezultatyvų perdavimą. Ankstesnėse rungtynėse ne visada sulaukdavau gerų perdavimų, o šiandien Elivelto man atliko idealų perdavimą, tad smūgiuoti iš tos situacijos nebuvo sunku.“

23-iojo A lygos turo rungtynes „Žalgiris“ žais Kaune, kur Lietuvos čempionus kitą antradienį, rugpjūčio 22-ąją dieną, priims vietos „Stumbras“. Mačo S.Dariaus ir S.Girėno stadione pradžia – 18 val.