"Milan" eliminuotas iš Italijos taurės turnyro © Eurofootball.lt
Vienintelėse Italijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį, iš tolimesnės kovos pasitraukė "Milan" klubas, kuris 1-2 pralaimėjo Romos "Lazio" ekipai.

"%c00062" 1 - 2 Romos "%c00019"
78' [1 - 0] A. Shevchenko
87' [1 - 1] M. Zárate (iš 11 metrų baudinio)
92' [1 - 2] G. Pandev

66' išvytas iš aikštės Emerson ("Milan")

Beveik visą pirmą kėlinį vyko atkakli kova. Vis dėlto labiausiai aistros užvirė jau antroje rungtynių pusėje, kai 66 minutę už pražangą prieš Cristiano Ledesma, "Milan" saugas Emersonas buvo nubaustas antra geltona kortele ir privalėjo palikti aikštelę.

Tačiau tai nesukliudė šeimininkams išsiveršti į priekį 78 minutę - Andrėjus Ševčenka suvaldė kamuolį ir tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampų nuginklavo "Lazio" vartinininką Muslera.

Visgi "Lazio" rezultatą išlygino, kai Giuseppe Favalli baudos aikštelėje prasižengė prieš Goraną Pandevą ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Mauro Zarate ir rezultatas tapo lygus.

Finalinis teisėjo švilpkas paskelbė lygiąsias, tad komandas turėjo žaisti pratęsimą. 93 minutę "Lazio" pavyko pelnyti įvartį kuris kaip vėliau tapo aišku, buvo lemiamas - po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio suskubo Goranas Pandevas.

Per likusį laiką svečiai apsigynė nuo "Milan" atakų ir iškovojo pergalę, kuri jiems leido patekti į turnyro ketvirtfinalį.