"Marseille" - Prancūzijos Lygos taurė pusfinalyje © Eurofootball.lt
Prancūzijoje trečiadienį vyko trejos šalies lygos taurės (Coupe de la Ligue) ketvirtfinalio rungtynės.

Į pusfinalį, dėka pergalės 2-1 namuose prieš "Lille" ekipą, žengė "Marseille" klubas. Šeimininkai mače pirmieji prasileido įvartį, kai 7-ąją minutę pasižymėjo Tulio de Melo. Tačiau jau po kelių minučių Lucho Gonzalezas tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.

Svečių šansai iškovoti pergalę sumažėjo po to, kai 57-ąją minutę už pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo saugas Yohanas Cabaye. "Marseille" nuo tada perėmė iniciatyvą bei savo pranašumą įrodė įmušdama pergalingą įvartį 81-ąją minutę.

Tuo tarpu kiek netikėtai į pusfinalį nepateko "Lyon" klubas, kuris išvykoje 0-1 nusileido "Lorient". Laimėjusiems vienintelį mačo įvartį pelnė puolėjas Kevinas Gameiro.

Dar viena pusfinalio dalyve tapo "Toulouse", išvykoje 1-0 įveikusi "Guingamp". Jau kiek anksčiau bilietą į taurės pusfinalį iškovojo ir šalies čempionas "Bordeaux".

"Marseille" 2 - 1 "Lille"
7' [0 - 1] Tulio de Melo
10' [1 - 1] Lucho Gonzalez
81' [2 - 1] Matthieu Valbuena

57' iš aikštės pašalintas Yohan Cabaye ("Lille")

"Lorient" 1 - 0 "Lyon"
4' [1 - 0] Kevin Gameiro

"Guingamp" 0 - 1 "Toulouse"
54' [0 - 1] Albin Ebondo