"Marseille" ir "Werder" žengė į UEFA taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos dvejos atsakomosios UEFA taurės aštuntfinalio rungtynės.

Vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Brėmeno "Werder" ekipa, išvykoje sužaidusi lygiosiomis 2-2 su "Saint Etienne", tačiau patekusi į kitą etapą dėka pirmosios pergalės namie minimaliu rezultatu 1-0.

Vokiečiams dvikova prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos šešias minutės šeimininkus į nokdauną pasiuntė Sebastianas Prodlis, po kampinio stipriu smūgiu galva pasiuntęs kamuolį į tinklą.

27 minutę "Saint Etienne" situacija dar labiau sukomplikavo Claudio Pizarro, po greitos kontratakos bei perdavimo iš kairiojo krašto griūdamas galva antrą kartą nuginklavęs vartininką Jeremie Janotą.

Antrasis įvartis reiškė, kad prancūzams norint patekti į ketvirtfinalį reikia net keturių tikslių smūgių. Du iš jų pavyko atlikti - 65 minutę galva pasižymėjo Yohanas Benalouane'as, o jau per teisėjo pridėtą laiką lygiąsias šioje dvikovoje išplėšė Sebastianas Graxas, išlyginęs rezultatą smūgiu iš 8 metrų.

Kitame aštuntfinalyje dėl kelialapio į kitą etapą virė kur kas atkaklesnė kova - "Marseille" po pratęsimo išvykoje išplėšė lygiąsias 2-2 su Amsterdamo "Ajax" bei žengė tolyn, mat namie laimėjo 2-1.

"Ajax" įsiveržė į priekį 33 minutę, kai išvengęs nuošalės spąstų vienas prieš vartininką iššoko bei kamuolį į tinklą pasiuntė Eyongas Enohas.

Nepaisant to, jau po kelių akimirkų rezultatas buvo lygus - po aštraus perdavimo iš aikštės gilumos gynėją pralenkęs Mamadou Niangas atstatė pusiausvyrą.

Toks rezultatas buvo palankus "Marseille", tačiau olandai nepasidavė bei pasiekė savo - 74 minutę "Ajax" krašto puolėjas Luisas Suarezas baudos aikštelėje suklaidino Vitorino Hiltoną bei perdavė kamuolį Miralemui Sulejmani, kuriam teliko iš kelių metrų pasiųsti galva jį į vartus.

Daugiau įvarčių per pagrindinį laiką pelnyta nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu sėkmė lydėjo "Marseille" - 109 minutę lemtingą įvartį galva pelnė Tyrone'as Mearsas.

Be to, "Ajax" dvikovą baigė dešimtyje - prieš pat pabaigą iš aikštės buvo pašalintas Bruno Silva.

"Saint Etienne" 2 - 2 Brėmeno "Werder"
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 2-3)
6' [0 - 1] Sebastian Prodl
28' [0 - 2] Claudio Pizarro
64' [1 - 2] Yohan Benalouane
90' [2 - 2] Sebastian Grax

Amsterdamo "Ajax" 2 - 2 "Marseille"
(pirmosios rungtynės 1-2, bendras rezultatas 3-4)
33' [1 - 0] Eyong Enoh
35' [1 - 1] Mamadou Niang
74' [2 - 1] Miralem Sulejmani
109' [2 - 2] Tyrone Mears

120' iš aikštės pašalintas Bruno Silva ("Ajax")