„Man Utd“ toliau buksuoja: šįkart „raudonieji velniai“ neįveikė „Southampton“ ekipos © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ toliau buksuoja ir rodo neužtikrintą žaidimą.

„Svajonių teatre“ namuose „raudonieji velniai“ 1:1 sužaidė su „Southampton“ ekipa.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo „Manchester United“ futbolininkai, ko pasekoje 21-ąją minutę pasižymėjo Jadonas Sancho.

Antrojo pirmojo kėlinio pusėje iniciatyvą jau buvo atiduota į „Southampton“ rankas, tačiau „šventieji“ nesurado būdų, kaip pasižymėti.

Antrojo kėlinio pradžioje, panašiai kaip mače su „Burnley“ ekipa, „Man Utd“ prasileido įvartį. 48-ąją minutę vienas prieš vieną iššoko Che Adamsas prieš Davidą De Gea ir „Southampton“ puolėjas buvo tikslus, kamuolį į vartus pasiuntęs nuo virpsto.

Po įvarčio iniciatyvą vėl perėmė „raudonieji velniai“, tačiau pakankamai gerų progų susikurti nepavyko, o „šventieji“ bėgo į pavojingas kontraatakas bei turėjo progų ten, tačiau jomis nepasinaudojo.

Nesėkmingos dar vienos rungtynės buvo ir Cristiano Ronaldo. Portugalas rungtynių pradžioje neišnaudojo šimtaprocentinės progos, o vėliau atsidurdavo ir nuošalėse.

„Manchester United“ po šių lygiųjų bent trumpam turnyrinėje lentelėje aplenkė „Arsenal“ ekipą.