"Man Utd" pateko į Anglijos Lygos taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistos dvejos Anglijos futbolo lygos taurės (Carling Cup) turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių bilietus į pusfinalį iškovojo taurės savininkas "Man Utd" klubas ir Birmingemo "Aston Villa" ekipa.

"Man Utd" namuose rezultatu 2-0 įveikė Londono "Tottenham" ekipą. Šeimininkams pirmąjį įvartį pavyko pelnyti 17-ąją minutę, kai po Andersono perdavimo, tiksliu smūgiu įvartus pasižymėjo Darronas Gibsonas.

39-ąją minutę rezultatas tapo jau 2-0, kai sužaidęs puikią kombinaciją su Danny Welbecku, tat pats D.Gibsonas pelnė savo antrąjį įvartį mače.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" saugas Davidas Bentley dar turėjo puikų šansą bent sušvelninti rezultatą, tačiau patikimai sužaidė "Man Ut" vartininkas Tomaszas Kuszczakas.

Kitame mače Birmingemo "Aston Villa" išvykoje 4-2 įveikė "Portsmouth" ekipą.

"Man Utd" 2 - 0 Londono "Tottenham"
17' [1 - 0[ Darronas Gibsonas
39' [2 - 0] Darronas Gibsonas

"Portsmouth" 2 - 4 Birmingemo "Aston Villa"
10' [1 - 0] Stilian Petrov ("Aston Villa", į savo vartus)
12' [1 - 1] Emile's Heskey's
27' [1 - 2] Jamesas Milneras
74' [1 - 3]Stewartas Downingas
87' [2 - 3] Nwankwo Kanu
89' [2 - 4] Ashley Youngas

Kitos dvejos ketvirtfinalio rungtynės, tarp "Man City" ir Londono "Arsenal bei tarp "Blackburn" ir Londono "Chelsea', bus žaidžiamos šiandien, trečiadienį.