"Man Utd" netikėtai iškrito iš Anglijos Lygos taurės  © Eurofootball.lt
Anglijos „Premier“ lygos čempionai „Man Utd“ futbolininkai labai netikėtai pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl Anglijos Lygos taurės titulo, namuose gėdingai rezultatu 2-0 nusileidę antrojo diviziono „Coventry“ ekipai.

„Man Utd“ vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas į kovą išleido jaunimą ir 11 tūkstančių fanų palaikomi „Coventry“ žaidėjai tai pilnai išnaudojo pakartodami praėjusių metų „Southend“ komandos žygdarbį.

Maltos rinktinės puolėjas Michaelis Mifsudas, išvedęs savo ekipą į priekį 27 rungtynių minutę, o antrajame kėlinyje ir padvigubinęs persvarą, tapo šio mačo didvyriu.

„Carling Cup“ titulo savininkas „Chelsea“ klubas išvykoje iškovojo įtikinimą pergalę rezultatu 4-0 prieš „Hull“ komandą. Tai buvo pirmojo Londono ekipos pergalė prie komandos vairo stojus naujajam treneriui Avramui Grantui, kuris pakeitė praėjusią savaitę klubą palikusį Jose Mourinho.

Londono „Chelsea“ į priekį išvedė 18-metis Scottas Sinclairas, pelnęs pirmąjį rungtynių įvartį 36 rungtynių minutę. Vėliau du įvarčius po pertraukos pridėjo Steve‘as Sidwellas ir Salomonas Kalou, kuris įkalė ir paskutinį vinį į „Hull“ ekipos karstą.

Pergalę apkartino Shauno Wrighto-Phillipso patirta trauma, futbolininkas šlubčiodamas paliko aikštę.

Dar viena aukščiausioje Anglijos lygoje rungtyniaujančia auka tapo „Aston Villa“ ekipa, namuose rezultatu 1-0 nusileidusi „Leicester“ klubui.

Kituose trečiojo rato susitikimose „West Ham“ tik rungtynių gale minimalia persvara 1-0, dėka Deano Ashtono įvarčio įveikė „Plymouth Argyle“, „Everton“ neturėjo problemų kovoje su „Sheffield Wed“, įveikusi juos rezultatu 3-0.

Kiek lengviau gali atsikvėpti Martinas Jolas, kadangi jo vadovaujama „Tottenham“ ekipa rezultatu 2-0 įveikė „Middlesbrough“ klubą. Tuo tarpu „Blackburn“ namuose neturėjo vargo (3-0) su kaimyne „Premier“ lygoje „Birmingham“ ekipa.

Tuo tarpu antradienį vykusiose rungtynėse praėjusių metu finalininkė "Arsenal" ekipa tik likus žaisti apie 10 minučių pramušė "Newcastle" gynybos barikadas.

"Liverpool" atkakliose rungtynėse palaužė "Reading" pasipriešinimą. Po pirmojo kėlinuko rezultats buvo lygus, bet antrajame tris kartus pasižymėjęs Fernando Torres atnešė pergalę "Raudoniesiems."

Tik 90 rungtynių minutę pergalę prieš "Norwich" klubą išplėšė ir sėkmingai "Premier" lygoje šiuo metu besikaunanti "Man City" ekipa.

Lengvaiusiai antradienį su savo varžovais susitvarkė "Sheffield Utd" klubas,net 5-0 sutriuškinęs ketvirtajame divizione rungtyniuajančią "Morecambe" ekipą.