"Man Utd" iškopė į Anglijos Lygos taurės finalą © Eurofootball.lt
Anglijos čempionai "Man Utd" antradienio vakarą tapo pirmuoju klubu, kuris iškopė į šalies lygos taurės (Carling Cup) turnyro finalą.

"%c00040" 4 - 2 "%c00338"
(pirmas mačas 0-1, bendras rezultatas 4-3)
16' [1 - 0] Nani
22' [2 - 0] John O'Shea
34' [3 - 0] Carlos Tevez
80' [3 - 1] Giles Barnes (iš 11 metrų baudinio)
89' [4 - 1] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
90' [4 - 2] Giles Barnes

Pralaimėję pirmajį mačą svečiuose 0-1, "Man Utd" futbolininkai namuose turėjo pasiekti revanšą. Ilgai pirmojo įvarčio laukti ir nereikėjo - 16 minutę saugas Nani suklaidinęs gynėją, atliko labai tikslų bei stiprų smūgį iš už baidos aikštelės ribų ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vos po šešių minučių "Man Utd" gynėjas Johnas O'Shea rezultatą padvigubino, kai gavo tikslų perdavimą iš komandos draugo, išvengė nuošalės ir nuginklavo "Derby" vartininką Roy'ų Carrollą.

34 minutę dar vieną įvartį pelnė šeimininkai, puikiu Da Silvos perdavimu pasinaudojo Carlosas Tevezas, kuris pelnė įvartį galva.

Šansą įmušti turėjo ir svečiai, tiesa jau antrame kėlinyje, - puolėjas Robas Hulse'as gavo tikslų perdavimą iš komandos draugo, tačiau iš maždaug šešių metrų nesugebėjo nuginkluoti Beno Fosterio.

Bet svečiai savo pasiekė, kai po Evanso pražangos baudos aikštelėje, teisėjas į šeimininkų vartus skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Gilesas Barnesas.

Po kelių minučių tas pats G.Barnesas galėjo pasižymėti ir dar kartą, tačiau futbolininko galva smūgiuotas kamuolys pataikė tiesiai į B.Fosterį.

Na, o 89 minutę "Man Utd" pelnė dar vieną įvartį - Carlosą Tevezą baudos aikštelėje neleistinai pargriovė Rou'us Carrollas ir mačo arbitras skyrė baudinį, kurį realizavo po keitimo aikštėje pasirodęs Cristiano Ronaldo.

Tačiau "Derby" dar nenuleido rankų ir taip pat sugebėjo palnyti įvartį, kai puikiu baudos smūgiu antrą kartą mače pasižymėjo G.Barnesas.

Rungtynės baigėsi "Man Utd" pergale 4-2 ir šis laimėjimas jiems garantavo kelialapį į turnyro finalą, kur susitiks su Londono "Tottenham" arba "Burnley".