„Man City“ ir „Aston Villa“ metus užbaigė pergalėmis © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos dar ketverios Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynės.

Pergalingai metus užbaigė „Manchester City“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:0 įveikė „Sheffield United“.

„Miestiečius“ į priekį 14-ąją minutę išvedė Rodri.

„City“ pergalę 61-ąją minutę įtvirtino Julianas Alvarezas.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę pasiekė „Aston Villa“, kuri namuose rezultatu 3:2 įveikė „Burnley“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 28-ąją minutę po Leono Bailey įvarčio, tačiau jau po dviejų minučių rezultatą išlygino Zeki Amdouni.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Aston Villą“ dar kartą į priekį išvedė Moussa Diaby.

56-ąją minutę „Burnley“ liko rungtyniauti mažumoje po to, kai iš aikštės buvo pašalintas Sanderis Berge'as. Nepaisant to, 72-ąją minutę svečiai rezultatą išlygino po Lyle'o Fosterio tikslaus smūgio.

„Aston Villa“ pergalę išplėšė 89-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Douglasas Luizas.

„Crystal Palace“ 3:1 „Brentford“

„Wolves“ 3:0 „Everton“