"Mainz" ir "Hamburger" vėl šventė pergales © Eurofootball.lt
Pirmąją sezono dalį turnyrinės lentelės dugne praleidę "Mainz" ir "Hamburger" klubai, atrodo, rimtai nusiteikę nebedalinti taškų ir toliau demonstruoja įspūdingus rezultatus. Šeštadienį abi ekipos iškovojo pergales ir įsitaisė lentelės viduryje – "Mainz" užima dešimtąją vietą, "Hamburger" – tryliktąją.

Šįkart "Mainz" namuose 2-1 palaužė po žiemos pertraukos žaidimą taip pat pagerinusią "Nurnberg" ekipą. Mačo pradžia šeimininkams buvo labai sėkminga ir sužaidus pirmąjį pusvalandį jie jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą. 20-ąją minutę "Nurnberg" vartininkas neitin sėkmingai atrėmė Elkino Soto smūgį ir tuo pasinaudojęs M.Zidanas smūgiu iš arti išvedė "Mainz" į priekį, dar po septynių minučių egiptietis pelnė ir antrąjį savo įvartį.

Po pertraukos, gavęs tikslų perdavimą iš Roberto Vitteko, I.Saenko smūgiu maždaug iš šešių metrų rezultatą sušvelnino, tačiau, nepaisant pastangų, per likusį laiką "Nurnberg" ekipa rungtynių santykio išlyginti nesugebėjo.

Antroje sezono pusėje vos du taškus per šešis mačus praradęs "Mainz" klubas atotrūkį nuo iškritimo zonos padidino iki keturių taškų. Tuo tarpu trečiąją pergalę iš eilės šventęs "Hamburger" klubas tik po šio mačo sugebėjo išsikapstyti iš blogiausių ekipų trejetuko.

Treneriui Huubui Stevensui, atrodo, pavyko atgaivinti praėjusiame sezone žibėjusį klubą - šeštadienį uostamiesčio futbolininkai padovanojo dar vieną pergalę savo gerbėjams 3-1 įveikdami nepačius geriausius laikus išgyvenančią "Eintracht" komandą.

Antrąją pergalę vadovaujant naujam treneriui iškovojo titulą ginantis "Bayern" klubas. Miuncheno futbolininkai "Allianz" arenoje 2-1 įveikė "Wolfsburg" klubą. Po Alexandro Madlungo pražangos baudos aikštelėje į svečių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo L.Podolski.

Po pertraukos rezultatą smūgiu pažemė iš 20 metrų padvigubino pirmąjį sezoną klube rungtyniaujantis M.van Bommelis. Mačo pabaigoje "Wolfsburg" dar sumažino atsilikimą, tačiau namo išvyko neiškovoję taškų. Įdomu tai, jog "Wolfsburg" ekipa per visą Bundesligos istoriją dar nėra laimėjusi Miunchene.

Po dvyliktosios sezono pergalės "Bayern" atsilieka nuo pirmaujančių "Schalke" futbolininkų devyniais taškais, tačiau Gelsenkircheno ekipa dar žais turo susitikimą sekmadienį.

Visi rezultatai

"%c00001" 2 - 1 "%c00011"
26' [1 - 0] Lukas Podolski (11 m.)
56' [2 - 0] Mark van Bommel
79' [2 - 1] Cedric Makiadi

"%c00209" 2 - 1 "%c00208"
20' [1 - 0] Mohamed Zidan
27' [2 - 0] Mohamed Zidan
64' [2 - 1] Ivan Saenko

85' Leon Andrease ("Mainz") pašalintas iš aikštės

"%c00010" 2 - 2 "%c00308"
25' [1 - 0] Theofanis Geka
34' [1 - 1] Vedad Ibisevic
52' [2 - 1] Joel Epalle
57' [2 - 2] Matthias Lehmann

"%c00088" 4 - 2 "%c00100"
56' [1 - 0] Szabolcs Huszti (11 m.)
69' [2 - 0] Jiri Stajner
76' [3 - 0] Arnold Bruggink
78' [4 - 0] Arnold Bruggink
87' [4 - 1] Ebi Smolarek
90' [4 - 2] Florian Kringe

56' Nelson Haedo Valdez ("Borussia") pašalintas iš aikštės

"%c00309" 2 - 1 "%c00210"
15' [0 - 1] Petr Gabriel
62' [1 - 1] Mariusz Kukielka
66' [2 - 1] Sergiu Radu

"%c00024" 3 - 1 "%c00257"
7' [1 - 0] Rafael van der Vaart
59' [1 - 1] Naohiro Takahara
77' [2 - 1] Piotr Trochowski
90' [3 - 1] Ivica Olic