Madrido derbio trileryje pergalę po pratęsimo šventė „Atletico“ © AFP nuotr.

Ispanijos „Copa del Rey“ taurės aštuntfinalyje įvyko Madrido derbis. Jame Madrido „Atletico“ klubas namuose, po pratęsimo, rezultatu 4:2 įveikė „Real“.

39-ąją minutę „matrasus“ į priekį išvedė krašto gynėjas Samuelis Lino. 45+1 minutę įvartį į savus vartus apmaudžiai įsimušė Janas Oblakas.

57-ąją minutę vėl „raudonai mėlynus“ į priekį išvedė Alvaro Morata. Vis tik 82-ąją minutę rezultatą išlygino Joselu ir išplėšė pratęsimą.

100-ąją minutę 3 kartą šiame susitikime „Atletico“ išsiveržė į priekį, o įvartį pelnė iki šių rungtynių daugiausiai įvarčių klubo istorijoje pelnęs Antoine‘as Griezmannas. 119-ąją minutę „matrasų“ pergalę įtvirtino Rodrigo Riquelme.

Kitose „Copa del Rey“ rungtynėse „Barcelona“ rezultatu 3:1 įveikė 3 Ispanijos lygoje rungtyniaujančią Salamankos „Unionistas“ ekipą.