Madrido „Real“ buvo arti stebuklo, tačiau patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Donecko „Shakhtar“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

Madrido „Real“ ekipa nesėkme pradėjo kovas UEFA čempionų lygoje.

Z. Zidane’o auklėtiniai, namuose 3:2 nusileido Donecko „Shakhtar futbolininkams.

Rungtynių pradžia sėkmingiau klostėsi svečiams, kurie jau 29-ąją minutę išsiveržė į priekį po Tete įvarčio.

33-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė R. Varane’as ir rezultatas tapo 0:2.

Besibaigiant pirmajam kėliniui trečiąjį ekipos įvartį pridėjo M. Solomonas.

Po ilgosios pertraukos „Real“ futbolininkai perėmė rungtynių kontrolę ir jau 54-ąją minutę L. Modričius sušvelnino rezultatą 1:3.

59-ąją minutę iš karto po keitimo pasirodęs Vinicius pridėjo dar vieną įvartį.

Vis tik antrąją pridėto laiko minutę Madrido „Real“ sukūrė stebuklą ir išlygino rezultatą, tačiau po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas.

Kitose rungtynėse susitiko „Salzburg“ ir „Lokomotiv“ ekipos.

Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.

Svečias iš Maskvos į priekį išsiveržė jau 19-ąją rungtynių minutę po Edero įvarčio.

Vis tik besibaigiant pirmajam kėliniui 45-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino D. Szoboszlai’us.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 50-ąją minutę po Z. Junuzovičiaus įvarčio.

75-ąją minutę rezultatą dar syki išlygino V. Lisakovičius.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
  • Egzpertas (IP: 172f9e3d9)

kiek dar sachtar laimejimus vadinsim sensacijom? ne pirmas kartas jau

• 37
  • klaidomis

Realas manė aj čia viena koja apžaisim nors čia shachtar kurie jau ne 1 ne 2 kart yra tokių perliukų pateike. Tai tik mobilizuos komandą rimtai žiūrėti į visus oponentus

• 22
  • As:) (IP: b4b5adaf1)
    Kulkius (IP: 8d02cdb91)

Ziauriai verai vaikai aploze realo slykstynes. Sachtariaus lose vaikai nes pagrindas iskrites. O realo jau ne pirmas rungtynes nei noro nei taktikos, stumto ta kamuoli ir tiek, ir tas plikius zidanas nieko gero ir zaidejai reo nera pasenw, tiesiog tingus tesliai su netikusiu treneriu.

Pripises tai jauciu virs barzdos jau, net nesupratau ka cia prirasei😃 sekmes toliau😃

• 5
  • Marčius33

Stumimai buvo , kad Ronaldo tik tapinus muša, bet dabar kaip jų trūksta, ieškok neieškojas puolimo niekas ten neuždarys perdavimų, šitus milijonus pakeisk Suduvos žaidėjais jie tą patį darbą atliks puolime, kelintos varžybos ivarčiai po rikošetų arba kai vienas žaidėjas atidirba tam ivarčiui, nėra tiesiog kam mušt įvarčius madride ir šitas sezonas bus vienas blogiausių, tie kas sako nestumkit ant Zidano , jis turi tai pat prisimti kaltę ar čia nauja mada stumt ant klubų vadovų?.. Liūdna būt Realo fanu šiais metais.

• 5
  • M (IP: a747a60f7)

Militao ir Varane tiesiog tragedija.. kojų nepavelka tai ką ten kalbėt apie kažkokį papildomą pagreitį. Pirma Šachtar ataka parodo visą jų gynybą.