Madrido ekipos Ispanijoje šventė triuškinančias pergales, "Barcelona" nusvilo namuose (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsiasi 3-ojo turo kovos.

Pirmoji dvikova įvyko Vigo mieste, kuriame šeimininkai "Celta" futbolininkai susikovė su Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai antrą kartą prarasti taškų čia nesiruošė ir varžovus sutriuškino rezultatu 0-4.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Koke, Andrea Correa bei du kartus pasižymėjęs Antoine'as Griezmannas. Įdomu tai, kad visi keturi įvarčiai buvo pasiekti antrajame kėlinyje.

Kitoje dvikovoje Madrido "Real" klubas savo stadione susikovė su Pamplonos "Osasuna". Didelių sunkumų "baltieji" neturėjo, tačiau po penkių pelnyti įvarčių atsipalaidavo ir šeimininkams leido rezultatą sušvelninti iki 5-2.

Į aikštę po ilgos pertraukos grįžęs Cristiano Ronaldo jau 6-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį šiame sezone. Vėliau "Real" gretose taiklūs buvo Danilo, Sergio Ramosas, Pepe ir Luka Modričius.

Varžovų gretose be dviejų pelnytų įvarčių 72-ąją minutę realizuoti 11 metrų baudinį galėjo Oriolo Riera, tačiau Kiko Casilla reagavo į varžovų smūgį.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas "Camp Nou" tvirtovėje. Be savo puolimo žvaigždžių Luiso Suarezo ir Lionelio Messi susitikimą pradėję "Barcelona" futbolininkai rezultatu 1-2 nusileido lygos naujokui "Deportivo Alaves" klubui.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 39-ąją minutę, kai po puikaus Kiko perdavimo svečius į priekį išvedė Deyversonas. Vis dėlto pačioje antrojo kėlinio pradžioje Jeremy Mathieu pavyko išlyginti rezultatą.

Atrodė, kad katalonai turi progą pakeisti šių rungtynių baigtį, tačiau 64-ąją minutę Ibai vėl išvedė "Alaves" į priekį. Per likusį laiką "Barca" bandė pakeisti rungtynių baigtį, tačiau nei Messi, nei Suarezo pastangų neužteko ir "Barca" patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Po katalonų pralaimėjimo vienvaldžiu lygos lyderiu su 9 taškais tapo Madrido "Real" klubas. Jis prieš artimiausius persekiotojus iš Sevilijos turi 2 taškų pranašumą.

"Celta" 0 - 4 "Atletico"
53' [0 - 1] Koke
73' [0 - 2] A. Griezmann
81' [0 - 3] A. Griezmann
89' [0 - 4] A. Correa

"Real Madrid" 5 - 2 "Osasuna"
6' [1 - 0] C. Ronaldo
40' [2 - 0] Danilo
45' [3 - 0] S. Ramos
56' [4 - 0] Pepe
62' [5 - 0] L. Modrič
64' [5 - 1] O. Riera
78' [5 - 2] D. Garcia
72' O. Riera ("Osasuna") nerealizavo 11 m. baudinio
79' T. Bonnin ("Osasuna") pašalintas iš aikštės

"Malaga" 0 - 2 "Villarreal"
33' [0 - 1] J. Costa
44' [0 - 2] N. Sansone
40' Bruno ("Villarreal") nerealizavo 11 m. baudinio

"Sevilla" 2 - 1 "Las Palmas"
16' [0 - 1] D. Tanausu
89' [1 - 1] P. Sarabia (11 m. baudinys)
90+4' [2 - 1] C. Fernandez

"Barcelona" 1 - 2 "Deportivo Alaves"
39' [0 - 1] Deyverson
46' [1 - 1] J. Mathieu
64' [1 - 2] Ibai