"Lyon" grįžta į pergalių kelią © Eurofootball.lt
Puikus brazilijos rinktinės saugo Juninho Pernambucano žaidimas padėjo "Lyon" po trejų lygiųjų Prancūzijos čempionate vėl iškovoti pergalę, kai čempionato lyderiai penktadienį 3-1 įveikė "Nantes" vienuolikę.

Keturiskart iš eilės Prancūzijos čempionais tapę "Lyon" šias rungtynes pradėjo labai sėkmingai - jau devintą rungtynių minutę firminiu baudos smūgiu iš maždaug 20 metrų įvartį įmušė kapitono raištį vietoje traumuoto Claudio Cacapa dėvėjęs Juninho.

Iki kėlinio pabaigos likus dešimčiai minučių Juninho atliko puikų perdavimą iš krašto ir saugui Mahamadou Diarra beliko iš arti galva pasiųsti kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje persvarą triuškinama pavertė brazilas Fredas, kuriam tai buvo pirmas įvartis po daugiau nei mėnesio pertraukos. Nors "Nantes" iki rungtynių pabaigos likus penkiolikai minučių pavyko sušvelninti rezultatą, tai buvo viskas, ką prieš lyderius sugebėjo pademonstruoti dvyliktą vietą čempionate užimanti ekipa.

Dar prieš rungtynes "Lyon" treneris Gerrardas Houllier kalbėjo, kad jos bus labai svarbios psichologiškai, kadangi jau antradienį Prancūzijos čempionų laukia labai svarbi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikova Eindhovene su vietos "PSV". Treneris teigė, kad trejos lygiosios buvo atėmusios žaidėjų pasitikėjimą savo jėgomis, tad pergalė turėtų smarkiai padėti komandai.

Statistika
"%c00055" 3 - 1 "%c00066"
9` [1 - 0] Juninho Pernambucano
35` [2 - 0] Mahamadou Diarra
57` [3 - 0] Fred
74` [3 - 1] Mamadou Diallo