Lygiosiomis sužaidusį "Fiorentina" pavijo "Napoli" bei iš lentelės viršūnės išstūmė "Inter" (VIDEO)

Šiandien toliau tęsėsi tryliktasis "Serie A" turas ir buvo sužaisti aštuoni susitikimai.

Anksčiausiai vykusiame mače tris taškus iškovojo "Napoli" futbolininkai. Maurizio Sarri auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos privertė pasiduoti Veronos "Hellas".

Pietų Italijos komandai pasižymėti pavyko tik antrajame kėlinyje. 67-ąją minutę svečių įvarčių sąskaitą atidarė Lorenzo Insigne, o dar po septynių minučių pergalę įvirtino ekipos puolimo lyderis Gonzalo Higuainas.

Šio sėkmingo rezultato dėka "Napoli" turnyrinėje lentelėje pasivijo Florencijos "Fiorentina", kuris namie sužaidė lygiosiomis su "Empoli".

Nors galima sakyti, kad "Viola" prarado du taškus, iš tiesų, viskas galėjo baigtis dar blogiau, nes po pirmojo kėlinio šeimininkai atsilikinėjo dviem įvarčiais.

Visgi, antrajame kėlinyje prabilo "Fiorentina" snaiperis Josipas Iličičius ir jo dublis padėjo komandai nepralaimėti. "Viola" dabar turi tiek pat taškų, kiek ir "Napoli".

Vakariniame mače pergalę prieš "Frosinone" iškovojus Milano "Inter" klubui, minėtos ekipos dabar rikiuojasi antrojoje bei trečiojoje pozicijose, o Roberto Mancini auklėtiniai pakilo į pirmąją vietą.

Į pergalę prieš lygos naujoką juos vedė pirmajame kėlinyje bei antrojo pradžioje pasižymėję Jonathanas Biabiany ir Mauro Icardi. Rungtynių pabaigoje dar po įvartį pelnė Jeisonas Murillo bei Marcelo Brozovičius ir "Frosinone" galiausiai buvo sutriuškintas rezultatu 4-0.

[0-2] 14’ Riccardo Meggiorini
[1-2] 61’ Alessandro Gamberini (į savus vartus)

“Fiorentina” 2 – 2 “Empoli”
[0-1] 18’ Marko Livaja
[0-2] 27’ Marcel Buechel
[1-2] 56’ Nikola Kalinič
[2-2] 61’ Nikola Kalinič

“Genoa” 2 – 1 “Sassuolo”
41’ Domenico Berardi (“Sassuolo”) pašalintas iš aikštės
42’ Diego Perrotti (“Genoa”) pašalintas iš aikštės
[1-0] 51’ Tomas Rincon
[1-1] 90' Francesco Acerbi
[2-1] 90' Leonardo Pavoletti

“Lazio” 1 – 1 “Palermo”
[0-1] 22’ Edoardo Goldaniga
[1-1] 70’ Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)

“Udinese” 1 – 0 “Sampdoria”
[1-0] 35’ Emmanuel Agyemang-Badu
90' Ervin Žukanovič ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės

"Inter4 - 0 "Frosinone"
[1-0] 29' Jonathan Biabiany
[2-0] 53' Mauro Icardi
[3-0] 87' Jeison Murillo
[4-0] 90' Marcelo Brozovič