Lyg pasakoje: J. Bellinghamo dublis pirmame „El Clasico“ nulėmė „Real“ pergalę © Reuters nuotr.

Ispanijoje šeštadienį įvyko legendinis „El Clasico“ mačas, tarp „Barcelonos“ ir „Real“ ekipų.

Madrido „Real“ komanda, vedama Jude'o Bellinghamo, išvykoje išvargo pergalę – 2:1.

Pirmajame kėlinyje žymiai pranašesni atrodė katalonai. 6-ąją minutę Ilkay'us Gundoganas išvedė „Barceloną“ į priekį.

Po pertraukos „Barcelona“ pavaros nesumažino, tačiau sužibėjo Jude'as Bellinghamas. Anglo nuostabus smūgis 68-ąją minutę išlygino rezultatą.

Rungtynės artėjo prie lygiųjų, bet scenarijus vėl gavosi kitoks. Per pridėtą laiką „Barcelonos“ gynėjai sužaidė neapdairiai, o laisvas likęs Bellinghamas išplėšė pergalę karališkajam klubui.

Po šios pergalės „Real“ išsaugo pirmąją vietą „La Ligos“ pirmenybėse.