Londone – K. De Bruynes „dublis“ ir „Manchester City“ pergalė © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Manchester City“ iškovojo antrą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iš eilės.

Pepo Guardiolos kariauna sėkmingai sužaidė Londone, kur 4:2 įveikė vietos „Crystal Palace“ komandą.

„Ereliai“ įsiveržė trečią minutę į priekį po greito Jeano Philippe-Matetos įvarčio. Netrukus savo atsakymą turėjo „Man City“ – puikiu smūgiu pasižymėjo Kevinas De Bruyne.

„Crystal Palace“ pirmojo kėlinio gale vėl atsigavo ir buvo netoli to, kad įsiveržtų į priekį. „Miestiečiai“ tai išgyveno ir patys persvėrė rezultatą iškart po pertraukos – pasižymėjo 19-metis Rico Lewisas.

66-ąją ir 70-ąją minutę intrigą mače nužudė Erlingo Haalando ir De Bruyne įvarčiai. Belgas mačą baigė su 2 įvarčiais ir vienu rezultatyviu perdavimu.

Mačo gale paguodos įvartį pelnė Odsonne'as Edouardas.

Po šio mačo „Man City“ turnyrinėje lentelėje pavijo „Liverpool“ ekipą.