"Lokomotiv" išvykoje įveikė "Khimki" © Eurofootball.lt
Rusijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos nukeltos 19-ojo turo rungtynes. Jose „Khmki“ priėmė svečius iš Maskvos „Lokomotiv“. Sunkią pergalę rezultatu 2-1 iškovojo „geležinkeliečiai“.

„Khimki“ 1 – 2 „Lokomotiv“
32‘ [0 – 1] Dramane Traore
69‘ [1 – 1] Aleksandr Antipenko
90‘+4 [1 – 2] Rodolfo

M.Samusiovas („Khimki“) žaidė nuo 80 minutės

Prieš pat rungtynes sklandė gandai, kad „Lokomotiv“ nesėkmės atveju išsiskirs su vyriausiuoju komandos treneriu Anatolijumi Byšovetsu. Tačiau garsus strategas sugebėjo išsaugoti savo užimamą postą dar mažiausiai savaitei, kadangi jo vadovaujamai komandai pavyko sumažinti atsilikimą nuo lyderių Sankt-Peterburgo „Zenit“ iki 7 taškų.

Pačioje rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidėjai tarpusavyje kovojo kaip lygus su lygiais. Vis dėlto prabėgus 32 minutėm į priekį išsiveržė sostinės klubas. Malchazas Asatiani išėjo vienas prieš vartininką Romaną Berezovskį, tačiau nedrįso smūgiuoti ir perdavė kamuolį savo komandos draugui Dramane Traore, kuris šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį jau į tuščius vartus.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai atsigavo. „Lokomotiv“ vartininko Ivano Pelizzoli ginamiems vartams grasino Draganas Blatniakas, Aleksejus Archipovas ir po keitimo aikštėje pasirodęs Robertas Zebelianas, kuris pataikė į virpstą.

Išlyginamasis įvartis buvo pelnytas 69 minutę – po Andrejaus Tichonovo pakelto kampinio pasižymėjo Aleksandras Antipenko. Toks rezultatas visiškai netenkino „Lokomotiv“ klubo, taigi mačo pabaigoje „geležinkeliečiai“ surengė tikrą „Khimki“ vartų šturmą.

Galų gale jau per teisėjo pridėtą 4 minutę „Khimki“ žaidėjas Dmitrijus Liapkinas nesugebėjo išmušti kamuolio toliau nuo savų vartų, ir "Lokomotiv" gynėjas Rodolfo neleido sau suklysti - galutinis rezultatas: 1-2 svečių naudai.