L.Klimavičius: prieš "Lietavą" reikės atiduoti visas jėgas (VIDEO)

Šeštadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai susigrums su „SMScredit.lt A lygos“ išsišokėliais – Jonavos „Lietava“. Tačiau gero debiutantų žaidimo žalgirietis Linas Klimavičius nesureikšmina – viskas priklausys nuo vilniečių žaidimo.

Šiemet į stipriausią šalies čempionatą prasibrovę jonaviškiai daugelį nustebino puikiu startu, kuomet per ketverias rungtynes buvo iškovoti penki taškai bei pasipriešinta dėl medalių kovojantiems Marijampolės „Sūduvai“ ir Klaipėdos „Atlantui“. Tačiau L. Klimavičius mano, kad rungtynių eiga priklausys nuo žalgiriečių žaidimo.

„Teko stebėti pirmąsias dvejas „Lietavos“ rungtynes, jau tada jie parodė, kad yra stipri ir kovinga komanda. Reikės atiduoti visas jėgas norint pasiekti teigiamą rezultatą prieš juos. Manau, kad ir jie kovos iš visų jėgų, tačiau mes jiems neleisime priešintis. Stengsimės pelnyti greitą įvartį, išlaikyti persvarą ir galiausiai ją padidinti.

Visgi, manau, kad šių rungtynių eiga priklausys daugiausia nuo mūsų: kaip mes nusiteiksime, žaisime, ar išnaudosime savo galimybes. Tai turės lemiamą įtaką rezultatui. Kuo greičiau pasiektas įvartis bus pats geriausias priešnuodis jų gynybai“, –sakė futbolininkas.

Žalgirietis nepamiršo ir dar vieno pavojingo „Lietavos“ ginklo – kontratakų. Visgi jis teigia, kad jos labiausiai pavojingos būna esant lygiam rezultatui.

„Kuo ilgiau rezultatas išliks lygus, tuo „Lietavai“ tai bus naudingiau. Todėl turėsime siekti greito įvarčio, tačiau jų kontratakų teks saugotis visų rungtynių metu“, – galimą scenarijų analizavo gynėjas.

Šeštadienį vyriausiasis ekipos treneris Valdas Dambrauskas jau galės verstis visais į Lietuvos rinktinę kviestais žaidėjais: Egidijumi Vaitkūnu, Sauliumi Mikoliūnu, Vytautu Lukša, Mantu Kukliu bei L. Klimavičiumi. Pastarasis mano, kad pertrauka čempionate ar išvyka su rinktine jiems nė kiek nepakenkė.

„Esame kovingai nusiteikę ir labai atidžiai ruošiamės šioms rungtynėms. Manau, kad pertrauka tarp turų nė vieno iš mūsų neišmušė iš vėžių. Visi labai norime laimėti. Po rinktinės turėjome dar visą savaitę iki artimiausių rungtynių, tad laiko vėl priprasti prie komandos visiškai pakako“, – pasakojo žalgirietis.

Kovą dėl penktosios pergalės iš eilės Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pradės jau šį šeštadienį, balandžio antrąją. Paskutinės rungtynės „Sportimos“ manieže prieš persikeliant į LFF stadioną vyks 15 valandą.

fkzalgiris.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos