"Liverpool" patyrė gėdą prieš "Mainz", "Chelsea" įveikė "Werder" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos grandai draugiškose rungtynėse išbandė jėgas prieš klubus iš Vokietijos stipriausio diviziono.

Pirmoji dvikova įvyko tarp Brėmeno "Werder" ir Londono "Chelsea" klubų. Šešių įvarčių fiestoje pranašesni buvo Antonio Conte auklėtiniai, varžovus nugalėję rezultatu 2-4.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Edenas Hazardas, Oscaras, Diego Costa bei Pedro. Varžovų gretose taiklūs buvo Claudio Pizarro (11 m. baudinys) ir Lennartas Thy.

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8828458" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Didžiausia staigmena užfiksuota tarp "Mainz" ir "Liverpool" komandų. Vakar pačia "Barceloną" rezultatu 4-0 sumušę "raudonieji" prieš vokiečius patyrė netikėtą nesėkmę tokiu pačiu rezultatu.

Žinoma, prie to galėjo prisidėti nuovargis, nes dar vakar vakare teko varžytis su katalonais. Po pirmojo kėlinio "Mainz" pirmavo rezultatu 2-0, o dar du įvarčius pelnė per kitas 45 minutes.