Ligue 1: "Monaco" ir PSG šventė nelengvas pergales (VIDEO)

Šiandien prasidėjo 24-asis Prancūzijos čempionato turas ir buvo sužaisti trys susitikimai.

Su penktąją vietą užimančiu "Saint-Etienne" bent laikinai susilygino "Bordeaux" klubas, svečiuose rezultatu 4-0 sutriuškinęs "Caen". Čia nugalėtojų įvarčių sąskaitą atidarė Diego Rolanas, vėliau dukart pasižymėjo Francois Kamano, o pergalę galiausiai įtvirtino Jaroslavas Plašilas.

Turnyrinės lentelės lyderis "Monaco" svečiuose turėjo vargo su "Montpellier" vienuolike. Ši dvikova klostėsi apylygiai, ką rodo ir rungtynių statistika. Visgi, Leonardo Jardimo auklėtiniams tris taškus išsivežti leido dar pirmajame kėlinyje susikrauta persvara.

Ją jiems suteikė 16-ąją minutę galva po baudos smūgio pasižymėjęs Kamilis Glikas, o dar po penkių minučių kontrataką sėkmingai užbaigęs Kylianas Mbappe.

Vėliausiai vykusios dvikovos rezultatas toliau išlaiko intrigą kovoje dėl čempionų titulo, nes vienas "Monaco" persekiotojų "Paris Saint-Germain" palaužė "Lille".

Paryžiečiai, kaip jau tapę įprasta, dominavo pagal kamuolio kontrolę, bet ilgą laiką varžovams pavykdavo apsiginti. 70-ąją minutę Edinsonas Cavani galiausiai išvedė PSG į priekį, bet smūgiu iš už baudos aikštelės ribų rezultatą išlyginti sugebėjo Nicolas De Preville.

Tai nutiko 86-ąją minutę, todėl jau atrodė, jog dvikova baigsis lygiosiomis. Visgi, aikštės šeimininkus išgelbėti pavyko Lucasui Moura, kurio dėka Unai'aus Emery kariauna nuo Monako futbolininkų toliau atsilieka tik dviem taškais.

"Caen" 0 - 4 "Bordeaux"

"Montpellier" 1 - 2 "Monaco"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10099126" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Paris Saint-Germain" 2 - 1 "Lille"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>