Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (vasario 12–18 dienos) © lff.lt nuotr.

Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ namuose 1:3 pralaimėjo „Punjab“ komandai.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Lodzės LKS svečiuose 1:2 pralaimėjo Kielcų „Korona“ vienuolikei.

Vasario 13 diena (antradienis)

Saudo Arabijos antrame divizione pergalę iškovojo Džiugo Bartkaus atstovaujama „Al Orubah“, kuri namuose 2:1 įveikė „Ohod“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė nuo mačo pradžios, 24 minutę gavo geltoną kortelę ir 67 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda išvykoje 4:1 susitvarkė su „Recantese“ futbolininkais.

Vasario 14 diena (trečiadienis)

Lietuvis vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o „Serie C“ B grupėje jo atstovaujama „Entella“ svečiuose išvykoje 1:1 sužaidė su „Olbia“.

Kitame šios grupės mače Marius Adamonis žaidė visą mačą ir padėjo savo atstovaujamai „Perugia“ komandai namuose 1:0 nugalėti „Fermana“ futbolininkus.

Vasario 15 diena (ketvirtadienis)

Titas Krapikas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ Italijos „Serie C“ C grupės mače išvykoje 1:1 sužaidė su „Benevento“ futbolininkais.

Vasario 16 diena (penktadienis)

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė visas rungtynes ir 89 minutę gavo geltoną kortelę, tačiau jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ ekipa išvykoje 0:1 pralaimėjo „Chennaiyin“ futbolininkams.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis aikštėje pasirodė 88 minutę, o jo atstovaujama „Torino“ komanda namuose 2:0 nugalėjo „Lecce“ futbolininkus.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas rungtyniavo nuo 85 minutės ir 89 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Den Bosch“ ekipa namuose 0:0 sužaidė su „Jong AZ“ ekipa.

Vasario 17 diena (šeštadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Krumovgrad“ komandai.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ svečiuose 2:2 išsiskyrė su „Antalyaspor“ ekipa.

Antrame Turkijos divizione Arvydas Novikovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ ekipa namuose 1:2 pralaimėjo „Boluspor“ komandai.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 6:3 nugalėjo „Regensburg“ futbolininkus.

Izraelio lygoje Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes ir išlaikė savo vartus sausus, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 0:0 sužaidė su Bnei Rainos „Maccabi“.

Italijos „Serie B“ pirmenybėse Edgaras Dubickas rungtyniavo iki 63 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Bari“ komandai.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 3:1 nugalėjo „Radomlje“ komandą.

Šiaurės Airijos pirmenybėse lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 78 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ ekipa namuose 2:1 nugalėjo „Dungannon“ futbolininkus.

Albanijos čempionate Juozas Lubas nepakilo nuo suolo, o jo atstovaujama „Egnatia“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Vllaznia“ ekipai.

Splito „Hajduk“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionate išvykoje 2:0 nugalėjo „Rudes“ vienuolikę.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 82 minutės, o jo atstovaujama „Lamia“ svečiuose 2:2 sužaidė su Atėnų „Panathinaikos“ komanda.

Rumunijos aukščiausioje lygoje Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Universitatea 1949“ namuose 1:3 pralaimėjo Klužo CFR komandai.

Vasario 18 diena (sekmadienis)

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ komanda namuose 2:1 nugalėjo „UD Ibiza“ futbolininkus.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė iki 78 minutės, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ ekipa miesto derbyje savo stadione 1:1 išsiskyrė su „Club Brugge“ vienuolike.

„Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes ir per antro kėlinio pridėtą laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Perugia“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Torres“ komandai.

Kitose šios grupės rungtynėse Linas Mėgelaitis taip pat žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ ekipa namuose 3:1 įveikė „Pontedera“ futbolininkus.

Slovėnijos čempionate antro kėlinio pradžioje buvo nutrauktos rungtynės, kuriose Pijaus Širvio atstovaujama „Maribor“ komanda išvykoje žaidė prieš „Mura“. Lietuvis iki incidento buvo sužaidęs pilną laiką, o svečiai tuo metu pirmavo 2:0.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 0:2 pralaimėjo to paties miesto „Widzew“ futbolininkams.

„Serie C“ C grupės mače Titas Krapikas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 1:2 pralaimėjo „Monterosi“ ekipai.