Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (sausio 8–14) dienos © lff.lt nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė, kurios metu užsienio čempionatuose varžėsi lietuvių atstovaujami klubai.

Sausio 8 diena (pirmadienis)

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 82 minutės, o jo atstovaujama „Lamia“ ekipa svečiuose 1:1 išsiskyrė su Kretos OFI klubu.

Sausio 10 diena (trečiadienis)

Indijos supertaurės turnyro pirmame grupės mače Keralos „Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 3:1 nugalėjo „Lajong“ komandą.

Tas pats „Blasters“ klubas pranešė, kad prie komandos jungiasi Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas, kuris atstovaus klubui iki sezono pabaigos.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugo Bartkaus atstovaujama „Al Orubah“ namuose 2:2 sužaidė su „Al-Faisaly“ ekipa.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes ir įmušė pirmą savo įvartį, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ ekipa išvykoje 2:2 išsiskyrė su „Adana Demirspor“ vienuolike. Lietuvis pasižymėjo 81 minutę ir padėjo savo komandai sumažinti atsilikimą iki 1:2.

Sausio 13 diena (šeštadienis)

Su išvykimu į kitą klubą siejamas Gytis Paulauskas jau nebuvo registruotas Albanijos čempionato rungtynėms, o jo „Egnatia“ ekipa namuose 1:0 nugalėjo „Skenderbeu“ futbolininkus.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ komanda svečiuose 0:0 sužaidė su „Genoa“ vienuolike.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis žaidė iki 83 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 0:2 pralaimėjo „Glenavon“ futbolininkams.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose net 0:4 pralaimėjo Ber Ševos „Hapoel“.

Vykintas Slivka Graikijos čempionate žaidė pirmą kėlinį, o jo atstovaujama „Lamia“ namuose 0:2 pralaimėjo „Panserraikos“ klubui.

Edgaras Dubickas nebuvo registruotas rungtynėms, tačiau jo atstovaujama „Catania“ namuose 4:0 sutriuškino „Brindisi“ futbolininkus.

Sausio 14 diena (sekmadienis)

Modestas Vorobjovas Turkijos čempionate žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Istanbulspor“ klubas namuose 0:0 sužaidė su „Konyaspor“ komanda.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 0:0 išsiskyrė su „Pineto“ futbolininkais.

Kitame šios grupės susitikime Linas Mėgelaitis žaidė iki 89 minutės ir padėjo savo atstovaujamai „Rimini“ komandai namuose 3:1 nugalėti „Torres“ futbolininkus.

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ ekipa išvykoje net 0:5 pralaimėjo Madrido „Atletico“ B komandai.

Italijos „Serie C“ pirmenybių C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 1:2 neprilygo „Sorrento“ ekipai.