„Bodo Glimt“ pervažiavo „Žalgirį“ © E. Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ trečiadienį pradėjo kovą UEFA Čempionų lygos trečiajame atrankos etape.

Lietuvos čempionai išvykoje net 0:5 nusileido Norvegijos čempionams „Bodo Glimt“ futbolininkams.

Vilniečiai rungtynes pradėjo itin pavojinga ataka, po kurios kamuolys atsitrenkė į šeimininkų vartų skersinį. Vis tik po to iniciatyva priklausė Norvegijos klubui.

Pirmojo įvarčio šeimininkams teko laukti iki 33-osios minutės, kai 11 metrų baudinį realizavo Hugo Vetlesenas.

Vos po trijų minučių fantastiško perdavimo sulaukęs Amahlas Pellegrino padvigubino „Bodo Glimt“ pranašumą.

Šeimininkai nesustojo ir 58-ąją minutę trečiąjį savo komandos įvartį pelnė Larsas Salvesenas, o 61-ąją minutę pasižymėjo Marius Hoibraatenas.

Paskutinį smūgį „Žalgiriui“ jau per teisėjo pridėtą laiką sudavė Runaras Espejordas.

Atsakomosios šių komandų rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos rugpjūčio 9 d.