Lietuviai ir Kaune neatsilaikė prieš pasaulio čempionus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Lietuvos rinktinei nepavyko pateikti sensacijos - antradienio Europos čempionato atrankos turnyro mače Raimondo Žutauto auklėtiniai antrą kartą tokiu pat rezultatu 1-3 nusileido planetos čempionams ispanams.

Pirmasis įvartis krito sužaidus 19 minučių, kai po rikošeto kamuolį į tinklą pasiuntė saugas Xavi. Prieš pat pertrauką puikios progos padvigubinti santykį neišnaudojo Fernando Llorente, kurio smūgį iš arti atrėmė vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, o netrukus po pertraukos santykį puikiu šūviu iš toli išlygino Marius Stankevičius.

Nepaisant to, Ispanija įrodė savo jėgą - 70 minutę po perdavimo iš krašto kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė Tadas Kijanskas, o 83 minutę pergalę įtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Juanas Mata.

Lietuva 1 - 3 Ispanija
19' [0 - 1] Xavi
57' [1 - 1] M.Stankevičius
70' [1 - 2] T.Kijanskas (į savus vartus)
83' [1 - 3] J.M.Mata