Liaupsinta Vokietija pralaimėjo Serbijai © Eurofootball.lt
Pirmosiose šios dienos rungtynėse užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. D grupės dvikovoje Vokietija 0-1 turėjo pripažinti Serbijos rinktinės pranašumą.

Vokietija 0 - 1 Serbija
38' [0 -1] Milan Jovanovic

37' iš aikštės pašalintas Miroslavas Klose (Vokietija)
60' Lukasz Podolski (Vokietija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Didžiąją pirmo kėlinio dalį abi rinktinės atliko žvalgybinius veiksmus. Kiek vėliau abi apskeitė gana pavojingai smūgiais, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko.

Bet viskas pasikeitė jau 37 minutę, kai antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo vokiečių puolėjas Miroslavas Klose. Vokietija net nespėjo atlikti tam tikrų taktinių pakeitimų, kai vos po minutės Nikola Žigičius galva perdavė kamuolį šalią vartų stoviančiam Milanui Jovanovičiui, kuris šaltakraujiškai išvedė Serbiją į priekį.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui dešimtyje likusi Vokietija turėjo gerą šansą išlyginti rezultatą, bet Sami Khedira smūgis sudrebino tik serbų vartų skersinį.

Po pertraukos Vokietija iškart ėmė žaisti aktyviau ir tai jau netrukus davė vaisių - 60 minutę už Nemanja Vidičiaus žaidimą ranka į Serbijos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Vis dėlto vokiečiai šios "dovanos" neišnaudojo, mat Podolski smūgį atrėmė vartininkas Stojkovičius.

Netrukus keliais pavojingai smūgiais atsakė ir Serbija, bet abu kartus pelnyti antrąjį įvartį sudrukdė virpstas. Vokiečiai bandė atakuoti, išlyginti rezultatą, tačiau Serbija patikimai apsigynė ir iškovojo pirmuosius taškus čempionate.