LFF Pirmos lygos Vilniaus derbyje – lengva „Vilniaus Vyčio“ pergalė

„Vilniaus Vytis“ šeštąjame LFF Pirmos lygos ture įtikinamai  įveikė Vilniaus „Žalgirį B“ rezultatu 3:0 (1:0). „Vilniaus Vyčio“ kraityje 9 taškai ir su šiuo rezultatu vilniečiai atsidūrė 4-oje  vietoje. „Palangos“ futbolininkai turi tiek pat taškų, tačiau yra sužaidęi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

„Vilniaus Vyčio“ ekipa rungtynes pradėjo galingai ir jau 16-ąją minutę įsiveržė į priekį po Nikolajaus Misiuko įvarčio. Po tikslaus puolėjo smūgio situacija aikštėje aprimo, o po pirmojo kėlinio „Vytis“ pirmavo 1:0. Antrajame kėlinyje futbolas ir vėl pagyvėjo, o sėkmingus keitimus atliko Algimantas Liubinskas.

Po keitimo pasirodęs brazilas De Freitas Soares Leonardo padvigubino persvarą pasižymėdamas 71-ąją minutę. Dar geriau į aikštę žengė Arsenijus Buinickis, kuris pakeitė pirmojo įvarčio autorių. Vos po keturių minučių praleistų aikštėje puolėjas smeigė paskutinę vinį į „Žalgirio B“ vartus.

A. Buinickiui tai buvo antrasis įvartis šiame sezone, o N. Misiukas sugebėjo pasižymėti jau ketvirtąjį kartą. Kiekvienose rungtynėse po įvartį įmušęs puolėjas, taip pat kiekvienose rungtynėse užsidirbo ir po geltoną kortelę – šios taip pat ne išimtis.