Lengva "Man Utd" pergalė Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Vienintelėse atkeltose trečiadienio Anglijos "Premier" lygos rungtynėse čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas savoje aikštėje be didesnio vargo 3-0 įveikė Londono "Fulham".

Ši pergalė leido pirmoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantiems 'raudoniesiems velniams', per 25 turus surinkusiems 59 taškus, padidinti atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo "Liverpool" (54 tšk.) iki 5 taškų.

Šeimininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios, tad nenuostabu, kad pirmasis įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių - tolimu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė veteranas Paulas Scholesas. Tiesa, šiame epizode nesužibėjo "Fulham" vartininkas Markas Schwarzeris, lietęs kamuolį abiem rankomis, bet nesugebėjęs išgelbėti komandos.

Netrukus pavojingai smūgiavo Cristiano Ronaldo, o Carloso Tevezo įvarčio teisėjas neįskaitė, mat buvo pažeista nuošalės taisyklė.

30 minutę dvikovos baigtį praktiškai nulėmė Dimitaras Berbatovas, pasižymėjęs po Johno O'Shea perdavimo ir įtvirtinęs šeimininkų pranašumą.

Nepaisant to, "Man Utd" atakos nesiliovė - dar iki pertrauką skelbiančio arbitro švilpuko greta virpsto kamuolį pasiuntė Tevezas, Schwarzeriui teko atremti Scholeso bandymą, o dar vienas įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė - nors iš pradžių Mančesterio vienuolikei keliskart pritrūko sėkmės, 63 minutę krito trečiasis įvartis. Jo autorius - po traumos grįžęs ir ne startinėje sudėtyje dvikovą pradėjęs Wayne'as Rooney, pasiuntęs kamuolį į tinklą po Ji-Sung Parko perdavimo.

Per likusį laiką daugiau tikslių smūgių nebuvo ir "Man Utd" iškovojo įtikinamą pergalę, leidusią sutvirtinti pozicijas turnyrinės lentelės viršuje.

"%c00040" 3 - 0 Londono "%c00044"
12' [1 - 0] Paul Scholes
30' [2 - 0] Dimitar Berbatov
63' [3 - 0] Wayne Rooney