„Leipzig“ ir „Eintracht“ pasidalino po tašką, „Bayer“ palaužė „Wolfsburg“ © JumpStory nuotr.

Vokietijoje įvyko ganėtinai gero lygio dvi rungtynės.

Pirmose „Leipzig“ susitiko su „Eintracht“ komanda. Nors rungtynės baigėsi be įvarčių (0:0), Leipcigo ekipa visų rungtynių metu stipriai spaudė savo varžovus, o varžovų komandos vartininkui, Kevinui Trappui reikėjo net 7 kartus atremti smūgius į vartų plotą.

Kitose rungtynėse „Bayer“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Wolfsburg“ futbolininkus (2:0).

Mačo herojumi tapo į aikštę po keitimo žengęs Paulinho. Jaunasis puolėjas buvo rezultatyvus 86-ąją ir 90+2 minutėmis.

Šiose rungtynėse Lėverkuzeno ekipa vertėsi be F. Wirtzo ir P. Schicko, tad jiems tai tikri svarbi pergalė prieš rinktinių pertrauką, kovojant dėl vietos ketverte.