„Leipzig“ ekipa išvykoje patyrė sutriuškinimą prieš „Eintracht“ © IMAGO/osnapix nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame Bundeslygos susitikime Frankfurto „Eintracht“ rezultatu 4:0 sutriuškino „Leipzig“ ekipos futbolininkus.

Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai pelnė du įvarčius. 16 minutę smūgiu galva pasižymėjo Daichi Kamada, o persvarą vos už 6 minučių padvigubino savo šansą baudos aikštelėje atradęs Sebastianas Rode.

Trečiasis įvartis krito šiose 67 minutę. Atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Tuta, o „paskutinį vinį į varžovų karstą“ įkalė 11 metrų baudinį ir ketvirtąjį komandos įvartį pelnęs Rafaelis Borre.

Po šių rungtynių „Leipzig“ užima 11 vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu, „Eintracht“ futbolininkai kyla į 9 poziciją.