"Lazio" sustabdė A. Belotti ir mačo pabaigoje nugalėjo "Torino" (VIDEO)

Šį vakarą vyko paskutinysis 28-ojo Italijos pirmenybių turo susitikimas tarp Romos "Lazio" bei "Torino" vienuolikių.

Po sauso pirmojo kėlinio, kuris baigėsi be įvarčių, komandos sirgalius išties nudžiugino antrojoje rungtynių dalyje.

Joje pirmasis pasižymėjo sostinės futbolininkus į priekį išvedęs Ciro Immobile, pasinaudojęs varžovų gynėjo Emiliano Moretti klaida.

Aikštės šeimininkai pranašumu džiaugėsi iki 72-osios minutės, kuomet baudos smūgio stojo mušti Juanas Manuelis Iturbe. Jis pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o joje galva pasižymėjo Maxi Lopezas.

Dvikovos laikui artėjant į pabaigą atrodė, kad "Lazio" ekipai pralaužti svečių gynybos gali taip ir nebepavykti, bet "Torino" futbolininkus nustebino puikiu tolimu smūgiu pasižymėjęs Balde Keita.

Galiausiai, dar vieną įvartį po Senado Luličiaus perdavimo pridėjo Felipe Andersonas, taigi, susitikimo baigtis tapo galutinai aiški. Iškovoti trys taškai leidžia "Lazio" vienuolikei vis dar realiai galvoti apie antrąją "Serie A" vietą.

"Lazio" 3 - 1 "Torino"
[1-0] 56' Ciro Immobile
[1-1] 72' Maxi Lopez
[2-1] 87' Balde Diao Keita
[3-1] 90' Felipe Anderson

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10218608" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>