L. Bonucci: pergalė čempionate žymi naują etapą — Italijos futbolo renesansą © Sportimage/PA Images nuotr.

67 susitikimo tarp Anglijos ir Italijos rinktinių minutę L. Bonucci įmušė atsakomąjį įvartį į Anglijos rinktinės vartus ir išlygino rezultatą. Vėliau jis įmušė vieną iš trijų Italijos 11-kos metrų baudinių į J. Pickfordo ginamus vartus ir padėjo Italijai iškovoti Europos čempionės titulą.

Gynėjas po rungtynių komentavo:

„Nuo tos dienos, kai Anglija nugalėjo Daniją, girdėjome kartojant — futbolas grįžta namo, į Londoną. Realybė tokia, kad nugalėtojų taurė iškeliaus kartu su komanda į Romą ir visame pasaulyje gyvenantys italai gali mėgautis mūsų pergale. Nuo pirmosios dienos sakėme, kad galime tai padaryti, kad galime nugalėti. Dabar metas tai atšvęsti.“

„Tai, kad nepavyko įveikti kvalifikacinio etapo ir patekti į Pasaulio taurę, buvo didelis nusivylimas. Tačiau mes niekada nenuleidome rankų, tikėjome savo jėgomis ir stengėmės pasiekti geriausio rezultato. Pergalė čempionate žymi naują etapą — Italijos futbolo renesansą. Esu įsitikinęs, kad komandos žaidėjai ir treneris dar paskatins spaudą sukurti begalę skambių antraščių ateityje“, — pridūrė žaidėjas. 

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos