Kovas Europos lygoje "Lazio" baigs grupių etape © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Senojo žemyno stadionuose vyko Europos Lygos turnyro 5-tojo turo kovos. Savo mačus žaidė A, B, C, G, H ir I grupių komandos.

Vietas kitame turnyro etape jau užsitikrino "Salzburg", "Villarreal", Stambulo "Fenerbahce", Lisabonos "Benfica", Liverpulio "Everton", "Hamburg", "Hapoel" ir Amsterdamo "Ajax" komandos.

Iš tolimesnės kovos tikrai pasitrauks Romos "Lazio" klubas, kuris svečiuose 1-2 pralaimėjo "Salzburg" ekipai ir G grupėje nepakils aukščiau trečios vietos.

Šeimininkai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio pradžioje, kai smūgiu galva pasižymėjo Rabiu Afolabi. Tačiau jau po penkerių minučių "Lazio" žaidėjas Pasquale Foggia taip pat atsakė tiksliu smūgiu ir rezultatas išsilygino.

Vis dėlto "Lazio" bandant rezultatą pakeisti savo naudai, italai pramiegojo šeimininkų kontraatką, kuri 78-ąją minutę baigėsi Somen A. Tchoyi įvarčiu.

Kitame etape matysime Liverpulio "Everton" ekipą, kuri išvykoje 1-0 įveikė Atėnų "AEK" klubą. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas jau 6-ąją minutę, kai tiksliu Jo perdavimu pasinaudojo Diniyaras Bilyaletdinovas.

Anglams iškovoti bilietą į kitą etapą taip pat padėjo Lisabonos "Benfica", kuri išvykoje dėka Saviolos ir Coentrao įvarčių įveikė Borisovo "BATE", bei sužlugdė visas baltarusių viltis apie patekimą į šešiolktfinalį.

Įnirtinga kova ir toliau verda B grupėje, kur prasibrauti į kitą etapą vis dar gali trys klubai. Geriausioje padėtyje yra "Valencia" klubas, kuris namuose 3-1 nugalėjo "Lille" bei su devyniais taškais grupėje yra pirmoje vietoje.

Tuo tarpu antrąją vietą, turinčios po 7 taškus, dalinasi "Lille" ir "Genoa" ekipos.

A grupė:

Briuselio "Anderlect" 0 - 1 Zagrebo "Dinamo"
57' [0 - 1] Miroslav Slepicka

"Timisoara" 1 - 2 Amsterdamo "Ajax"
2' [1 - 0] Darin Goga
8' [1 - 1] Luis Suarez
46' [1 - 2] Marko Pantelic

50' iš aikštės išvytas José de Oliveira Éder Bonfim ("Timisoara")
51' Luis Suarez ("Ajax") nerealizavo 11 metrų baudinio
62' iš aikštės išvytas Costel Pantilimon ("Timisoara")
65' Luis Suarez ("Ajax") nerealizavo 11 metrų baudinio

B grupė:

Prahos "Slavia" 0 - 0 "Genoa"

"Valencia" 3 - 1 "Lille"
3' [1 - 0] Joaquin
32' [2 - 0] Joaquin
53' [3 - 0] Juan Manuel Mata
90' [3 - 1] Aurélien Chedjou

C grupė:

Glazgo "Celtic" 2 - 0 Tel Avivo "Hapoel"
22' [1 - 0] Georgios Samaras
68' [2 - 0] Barry Robson

"Hamburg" 2 - 0 Vienos "Rapid"
47' [1 - 0] Marsell Jansen
53' [2 - 0] Marcus Berg

G grupė:

Sofios "Levski" 0 - 2 "Villarreal"
37' [0 - 1] Giuseppe Rossi
85' [0 - 2] Marcos Senna

"Salzburg" 2 - 1 Romos 'Lazio"
52' [1 - 0] Rabiu Afolabi
57' [1 - 1] Pasquale Foggia
78' [2 - 1] Somen A. Tchoyi

H grupė:

"FC Sheriff" 1 - 1 Bukarešto "Steaua"
83' [1 - 0] Amath Andre Diedhiou
87' [1 - 1] Juan Carlos Toja

90' iš aikštės išvytas Petre Marin ("Steaua")

"Twente" 0 - 1 Stambulo "Fenerbahce"
70' [0 - 1] Diego Lugano

I grupė:

Atėnų "AEK" 0 - 1 Liverpulio "Everton"
6' [0 - 1] Diniyar Bilyaletdinov

Borisovo "BATE" 1 - 2 Lisabonos "Benfica"
47' [0 - 1] Javier Pedro Saviola
63' [0 - 2] Fabio Coentrao
69' [1 - 2] David Luiz