Fantastiško grožio rungtynėse „Barcelona“ palaužė „Atletico“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienio popietę „La Liga“ pirmenybėse įvyko centrinis turo mačas. Camp Nou stadione susitiko „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ ekipos, kurios šiuo metu kovoja dėl ketvirtos vietos turnyrinėje lentelėje ir vietos kito sezono Čempionų lygoje.

Aukšto tempo rungtynėse, kuriose aistrų ir pavojingų progų netrūko, svarbią pergalę iškovojo „Barcelona“ 4:2.

Rungtynės prasidėjo uraganiniu tempu. Jau 8-ąją minutę į priekį įsiveržė „Atletico“ po tikslaus Yannicko Carrasco smūgio. Neprabėgus ne dviem minutėm rezultatą jau lygino „Barcelona“ – tai padarė Jordi Alba fantastišku smūgiu.

21-ąją minutę persvarą įgijo jau katalonai. Į Camp Nou sugrįžęs Adama Traore atliko rezultatyvų perdavimą po kurio Gavi išvedė „Barcą“ į priekį. Besibaigiant antrajam kėliniui rezultatą komandos naudai padvigubino centro gynėjas Ronaldas Araujo.

Antrasis kėlinys prasidėjo Dani Alveso įvarčiu. Viso šiame mače 38-erių veteranas pasižymėjo vienu įvarčiu ir vienu rezultatyviu perdavimu, tačiau vėliau šiek tiek nubraukė savo gerus darbus, kai 69-ąją minutę prieš save išvydo raudoną kortelę.

Per likusią rungtynių dalį „Atletico“ ekipai nepavyko iki minimalaus skirtumo priartėti iki varžovų, nepaisant 58-ąją minutę tikslaus Luiso Suarezo smūgio.

Viso mačo metu šimtaprocentinių progų „Atletico“ daugiau susikūrė, nei katalonai. Visgi Madrido komandai nepavyko jomis pasinaudoti, o varžovai pelnydavo įvarčius ir iš pusprogių.

Po šio mačo „Barcelona“ pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdama „Atletico“ ekipą.