Pirmose UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse šiurkščiai klydęs ir be vieno žaidėjo dalį antrojo kėlinio žaidęs „Žalgiris“ turėjo pripažinti Vengrijos čempiono „Ferencvaros“ pranašumą (0:4).

Pirmąjį įvartį puikiu smūgiu iš toli pirmajame kėlinyje pelnė Adama Traore. Antrojo kėlinio viduryje Nicolas Gorobsovas gavo raudoną kortelę, o į „Žalgirio“ vartus skirtą baudinį realizavo Barnabas Varga. Vėliau dar viena žalgiriečių klaida pasinaudojo Aleksandras Pešičius, o ketvirtą įvartį įmušė A. Traore.

„Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko trys pasikeitimai lyginant su paskutinėmis rungtynėmis Švedijoje. Nuo pradžių žaidė Petaras Mamičius, Liviu Antalis ir Marko Miličkovičius. Dėl diskvalifikacijos komandai negalėjo padėti Mathias Oyewusi.

4 min. po baudos smūgio pavojingai galva muštą kamuolį atmušė E. Gertmonas, pakartotinis bandymas buvo netikslus ir buvo užfiksuota nuošalė.

11 min. iš toli smūgiavo J. Kendyšas, kamuolį sugavo vartininkas.

15 min. po A. Novikovo smūgio vartininkas atmušė kamuolį prieš pat P. Golubicką, o pakartotinis M. Miličkovičiaus smūgis buvo netikslus

18 min. krito pirmasis rungtynių įvartis. N. Hnidas netiksliai perdavė kamuolį ir jį gavęs A. Traore puikiu iš 25 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį kampą.

21 min. netiksliai iš toli mušė P. Golubickas.

32 min. galva baudos aikštelėje pro šalį mušė J. Kendyšas.

Netrukus jau varžovų atakoje po perdavimo iš krašto K. Zachariasseno smūgį iš arti atrėmė E. Gertmonas.

35 min. po P. Mamičiaus pavojingo perdavimo iš kairio krašto kamuolį sugavo vartininkas.

42 min. po P. Mamičiaus perdavimo iš krašto L. Antalis vos nepasiekė kamuolio prie artimojo virpsto ir vartininkas atmušė kamuolį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pavojingai iš 20 metrų smūgiavo D. Sigeris, kamuolys skriejo šalia vartų.

47 min. po baudos smūgio svečiai iš arti pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

56 min. pavojingą varžovų ataką slysdamas nutraukė S. Vučuras.

59 min. kontratakoje pavojingai įsiveržęs į baudos aikštelę smūgiavo Marquinhos, kamuolį atmušė E. Gertmonas.

62 min. M. Paveličius prarado kamuolį aikštės viduryje ir bandydamas sustabdyti varžovą nugriovė N. Gorobsovas. Už paskutinės vilties pražangą jam buvo skirta raudona kortelė, o baudinį realizavo B. Varga.

67 min. pavojingas buvo varžovų smūgis iš toli, 68 min. perdavimas iš krašto, o 69 min. varžovų ataką nutraukė S. Vučuras.

76 min. S. Vučuras prarado kamuolį ir atsidūręs vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo A. Pešičius.

78 min. po J. Kendyšo smūgio galva kamuolį sugavo vartininkas.

84 min. po tikslios T. Ngueno ir A. Traore kombinacijos pastarasis baudos aikštelėje tiksliu smūgiu pelnė ketvirtą įvartį.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks po savaitės Budapešte. Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį namuose prieš Telšių „Džiugą“.