Klaidą ištaisė įvarčiu: Dž. Bartkus per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias savo komandai

Lietuvos rinktinės vartininkui Džiugui Bartkui šeštadienį Izraelio futbolo pirmenybių rungtynės įstrigs iki pat gyvenimo pabaigos – vartų sargas įmušė pirmąjį įvartį savo karjeroje.

Lietuvio atstovaujama Kirjat Šmonos "Hapoel Ironi" išvykoje per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias prieš Haifos "Maccabi" – 2:2.

Dž. Bartkui rungtynės nebuvo pačios lengviausios – antrojo kėlinio pradžioje dėl vartininko klaidos, kai šiam kamuolys išsprūdo iš rankų, krito pirmasis varžovų įvartis.

59-ąją minutę "Maccabi" jau persvėrė rezultatą savo naudai – 2:1. Tačiau 94-ąją minutę svečiai iš Kirjat Šmonos pasiekė sensacingas lygiąsias.

Prie "Maccabi" vartų buvo paskirtas kampinis, svečiai nieko prarasti jau nebeturėjo, todėl į pagalbą atbėgo ir Dž. Bartkus. Šis sprendimas "Hapoel Ironi" komandai atnešė tašką – Dž. Bartkus sugebėjo galva pasiekti kamuolį ir nukreipti jį į varžovų vartus.

Lietuvio komanda šiuo metu Izraelio pirmenybės užima penktąją poziciją.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FLTUfutbolas%2Fvideos%2F356552698243565%2F&show_text=0&width=500" width="500" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>